Polski priv WoW/ Darmowe MMO

Cześć :sweat_smile:
Zacznę od tego że nigdy nie grałem w wowa, choć ta myśl często się u mnie pojawiała. Ostatnio dowiedziałem się o istnieniu privów i myślę że tak najłatwiej byłoby sprawdzić czy ta gra jest czymś dla mnie. Więc pytanie: jest jakiś priv gdzie gra trochę Polaków?
Ewentualnie inne darmowe MMO o podobnych zasadach? Wiele lat grałem w Tibię ale najzwyczajniej w świecie trochę mi się przejadło :wink: Aktualnie mam dość słaby komputer, więc pociągnięcie jakiejś nowej produkcji nie byłoby możliwe

Do 20 lvl masz za darmo na retailu, warto spróbować kilkoma klasami a jak się spodoba abonament. Osobiście nie grałem na priv, jak zaczynasz może i faktycznie fajny pomysł bo i tak nie znasz contentu, ale z tego co wiem dużo osób które grało już wcześniej odbija się od priv bo 20 lat grać w ten sam patch to trochę słaba sprawa.

Ja na początku ograłem priva Sunwell. Ale to było z 12 lat temu jak był jeszcze na topie, a na globalu startował Cataclysm. Ale w tych czasach kiedy wow poszedł bardzo do przodu, proponuję to co kolega wyżej. Trail do 20 i zobaczyć czy w ogóle pójdzie Ci wow. Jeśli pyknie i się spodoba, to abonament żeby powbijać więcej lvli.
Warto też, żeby nie marnować abonamentu, posiedzieć i zastanowić się czym chcemy grać. Polecam filmiki od Majestic Kamień, Klasa w Kilka Sekund.

Sprawdzałeś może GW2 ? Jest w wersji fp2 lecz jest okrojona ale zawsze można wytestować. I nie patrz na strony jak Can You Run czy podobne bo ja na słabym laptopie (na małych ustawieniach) ją ogrywam przy 60 fps a nawet na niskich ustawieniach wygląda fajnie :wink: