Polski Prywatny Server Runescape

Witam, założyłem wraz z ekipą doświadczonych programistów,grafików,koderów świetny server runescape :) Co się będe rozpisywał, zobacz sam na www.gildinfo.pl :)

Taa to będzie kopia Runescape tyle , że z większym np. exp x2??

Jak mnie zaskoczycie czymś nowym to spróbuje :D

Zamiast brać się za robienie priva, wzięlibyście się do nauki polskiego bo jak patrze na stronę i widzie "szypki" zamiast szybki to mnie aż ciśnie -.-.

Polecałbym zrobienie serwera jak najbardziej podobnego do officiala, ponieważ serwerów fast exp, gold itp. jest masa :] Z resztą sam pograłbym sobie na offie bez ograniczeń, a nie chce wydawać pieniędzy na grę bo sobie odkładam na inne tytuły.

Polecałbym zrobienie serwera jak najbardziej podobnego do officiala, ponieważ serwerów fast exp, gold itp. jest masa :] Z resztą sam pograłbym sobie na offie bez ograniczeń, a nie chce wydawać pieniędzy na grę bo sobie odkładam na inne tytuły.

Tak, tylko właśnie większość osób chce, by level szybko się nabijało... Dlatego jest tak dużo takich serwerów. Chociaż jak by powstał taki prywatny serwer, by nie było fast expa, też by było dobrze. :)

Witam, założyłem wraz z ekipą doświadczonych programistów,grafików,koderów świetny server runescape :) Co się będe rozpisywał, zobacz sam na www.gildinfo.pl :)