Polskie Gildie

Jak to jest z tymi polskimi gildiami ? Jesteście w jakiś? Które możecie polecić a które odradzić? Czy lepiej pozostać i gildiach International i nie zbliżać się do polskich ? :D

Odradzam Aiwe. Reklamują sie gdzie popadnie, udają elite. Osiągaja to co inne gildie, z tym ze jeśli chcesz tam dołączyć musisz pisać jakieś debilne RP opowiadanko, do tego grać metą (dowolną klasą mogą gać tylko oni) no i te sekcje do których rekrutują ale tak na prawde nie dołączysz bo jednak nie przyjmują i zostaje Ci RP :).

Polecam Guardian Brigade

Zapraszamy do nas Szopy Pracze Wymiatacze :) Jak coś pisz do mnie Szepth. Pomagamy każdej nowej duszyczce

Aiwe jest rakiem, nie polecam jak kolega wyżej pisał. Traktują Cię jak śmiecia, dobrze się bawią tylko w swoim gronie.

Kiedyś byłem w Celestia Lust, nie wiem jak się trzymają ale byli mega fajną gildią :)

1lajk

A ja polecam Guardian Brigade . Duża Polska gildia z wieloma aktywnymi graczami i działająca w każdym aspekcie gry .

Jestem w niej grubo ponad 4 lata i serdecznie polecam :D

Więcej info na stronie https://mmorpg.org.pl/forum/topic/93574-guild-wars-2-guardian-brigade-pol/

Zapraszam :D

A ja polecam Guardian Brigade . Duża Polska gildia z wieloma aktywnymi graczami i działająca w każdym aspekcie gry .

Jestem w niej grubo ponad 4 lata i serdecznie polecam 

Więcej info na stronie https://mmorpg.org.pl/forum/topic/93574-guild-wars-2-guardian-brigade-pol/

Zapraszam 

No ale tam są jakieś wymagania dotyczacę AP( achievement points ???) od 1k, sam mam 700, a bym dołączył do jakiejś gildi :) gram na Far Shiverpeaks.

Aiwe jest rakiem, nie polecam jak kolega wyżej pisał. Traktują Cię jak śmiecia, dobrze się bawią tylko w swoim gronie.
Kiedyś byłem w Celestia Lust, nie wiem jak się trzymają ale byli mega fajną gildią 

Ostatnio jak tam bylem czyli maj/czerwiec gildia w zasadzie wymarla bo "szefostwo" nie mialo czasu na gre lub gralo w inne gry.

No ale tam są jakieś wymagania dotyczacę AP( achievement points ???) od 1k, sam mam 700, a bym dołączył do jakiejś gildi  gram na Far Shiverpeaks.

Jak chcesz isc do masowki to patrzac co polskie gildie oferuja to bedzie najlepszy wybor, ale to dalej jest masowka.

Ostatnio jak tam bylem czyli maj/czerwiec gildia w zasadzie wymarla bo "szefostwo" nie mialo czasu na gre lub gralo w inne gry.

 

Jak chcesz isc do masowki to patrzac co polskie gildie oferuja to bedzie najlepszy wybor, ale to dalej jest masowka. 

Mówisz o Aiwe czy CL?

No ale tam są jakieś wymagania dotyczacę AP( achievement points ???) od 1k, sam mam 700, a bym dołączył do jakiejś gildi  gram na Far Shiverpeaks.

Każda gildia ma swoje wymagania a te które nie mają to prędzej czy później się rozpadają . Wymagane 1k AP ma na celu powstrzymanie rekrutacji graczy którzy zaczynają grać i po kilku dniach przestają bo np. gra im się nie spodobała albo testowali gre na koncie Free To Play i z niej zrezygnowali .

Mówisz o Aiwe czy CL?

CL

@Attre polecałbym tobie gildię Hunters of Gods [HUNT]. Ekipa spoko, jest z kim pogadać i pograć. Lider ma nick "Serducho" i czasami można trafić na ich ogłoszenie.

Samej gildii Hunters of Gods nie znam, ale lidera pamiętam, spoko ziomek kiedyś byliśmy razem w innej gildii, chyba zdecydował się założyć własną, mam nadzieję że dobrze mu idzie :) P{ozdrawiam :)

Tak, tak.. sorry ale aiwe jest i będzie największym pośmiewiskiem ze wszystkich gildii. Nie musisz się z tym zgadzać ale ilość osób które odradza waszą gildię i nazywa was 'specyficznymi' osobami jest dosyć spora.

A czy Aiwa może sobie pójść z tego tematu? :) Kupę też można dobrze zareklamować

Również radzę omijać AIWE szerokim łukiem. Wbrew temu co sądzą (Albo sobie wmawiają) nie są nienawidzeni przez "byłych" członków, a generalnie całe polskie społeczeństwo grające w GW2 (I w sumie nie tylko). Wszędzie robią śmietnik, niby uważają się za elitarną gildię, NIE masówkę, a jednak reklamują się gdzie popadnie, najczęściej tam, gdzie ich nie chcą.

Ja na Twoim miejscu dołączyłbym do jakiejś international. O ile oczywiście zdarzają się wyjątki, tak najłatwiej uzyskać pomoc od graczy innych niż Polacy. Polacy nawet w grach mają mentalność typu "Całe życie zajęty, bo spieszę się do swego celu", ciężko jest uzyskać prawdziwą pomoc.

Ja również odradzam dojście do Aiwe, wcześniej znanego jako LmA. Xar "pracował" żeby sobie wyrobić taką, a nie inną opinie w polskim community. ;d

Z polskich to mogę tylko polecić Guardian Brigade [POL] oraz.. Lost Heaven [LH]? Nie jestem pewna w 100% czy taką mieli nazwę ;_; No i oczywiście Marked by [Fury] jeśli dalej cosik grają, bardzo miła ekipka ludzi. :P

Witam serdecznie :D skoro znalazłem temat guildi chciałbym zapytać czy jaka kolwiek Guilda na obecną sytuacje jest aktywna :D jestem nowym graczem a w pojedynke z nikim nie gadac lipa tak :D nick : Epicki

@s1wy polskich gildii jest sporo

HUNT, None, HI, SPW, CL, PL.. trochę tego jest. Osobiście polecam gildię [None] Second To. Ludzie są świetni, dorosłe towarzystwo, zawsze pomagają. Mają swoją stronę , wystarczy wklepać nazwe gildii w google. Gdzieś tam jest spis osób do których wystarczy sie odezwać

Jak to jest z tymi polskimi gildiami ? Jesteście w jakiś? Które możecie polecić a które odradzić? Czy lepiej pozostać i gildiach International i nie zbliżać się do polskich ? :D