Polskie gildie

Witam po jakiej stronie gra najwiecej polskich gildi gdzie najlepiej zaczac przygode z ESO jaka rase jako łucznik

Teraz mozesz dołączyc do dowolnej gildii, nieważna po jakiej stronie zaczynasz gre. Redguard jako łucznik będzie dobrą opcją, mozesz tez zagrac khajiit.

Teraz mozesz dołączyc do dowolnej gildii, nieważna po jakiej stronie zaczynasz gre. Redguard jako łucznik będzie dobrą opcją, mozesz tez zagrac khajiit. 

Ale nie gra się pod łuk w TESO no chyba, że na jakimś gank buildzie na PvP. @VACO napisałem do Ciebie priv. :)

Też poszukuje gildii w ESO, trochę doświadczenia mam, jak by ktoś mógł podać jakieś info o aktywnych polskich gildiach , byłbym wdzięczny.

Ale nie gra się pod łuk w TESO no chyba, że na jakimś gank buildzie na PvP.

Co Ty gadasz, gra się pod łuk, dokładnie pod łuk+duale, najlepszym wyborem będzie do tego Redguard Dragonknight, ew. khajiit nightblade. Ale są i tacy co sorcerera pod staminę robią i grają nim łuk+2h, więc wszystko się da.

Co Ty gadasz, gra się pod łuk, dokładnie pod łuk+duale, najlepszym wyborem będzie do tego Redguard Dragonknight, ew.  khajiit nightblade. Ale są i tacy co sorcerera pod staminę robią i grają nim łuk+2h, więc wszystko się da.

No to ja sorcek 2h + dual blade(ale chce zmienić na łuk) sorc stamina khajiit.

No to ja sorcek 2h + dual blade(ale chce zmienić na łuk) sorc stamina khajiit.

Minimalnie lepszy byłby redguard no ale jak już masz kota to też może być :)

Co Ty gadasz, gra się pod łuk, dokładnie pod łuk+duale, najlepszym wyborem będzie do tego Redguard Dragonknight, ew.  khajiit nightblade. Ale są i tacy co sorcerera pod staminę robią i grają nim łuk+2h, więc wszystko się da.

Miaĺem na myśli sam łuk, czytaj ze zrozumieniem ;) ( wyjątkiem jest stam Warden na niego jakiś build jest na dwa łuki). Khajiit wyciągnie większy DPS niż Redguard, ale za to z sustainem u niego cieniej. @WilQun odezwij się na priv w sprawie gildii mam sporo do zaoferowania. ;)

w sprawie gildii mam sporo do zaoferowania. 

Wow niezła reklama gildii :P

Ja a propo gildii mam pytanie jesi skupiam sie na robieniu questow i story to czy gildiia na ta chwile mi jest potrzebna? Trace cos nie posiadając jej? Oczywiście oprócz ewentualnego fajnego towarzystwa i aspektu społecznego.

Tracisz tyle, że na czacie ludzie cały czas odpowiadają sobie na pytania. Ta wiedza może się w każdej chwili przydać :)

Tracisz tyle, że na czacie ludzie cały czas odpowiadają sobie na pytania. Ta wiedza może się w każdej chwili przydać

Czyli trace LMGTFY. Dzieki wielkie za odpowiedz to dalej sobie gram solo :)

Witajcie.

Jestem nowy w TESO, gram może od dwóch miesięcy i nastał ten moment aby poszukać kompanów do wspólnej gry. Oczywiście nie mówię tu o grze w stylu nolife, podkrążonych oczach i podpiętej kroplówce, tylko spokojnej grze w miłej atmosferze, z wypadami na lokacje i jako takie PVP jak najdzie potrzeba. Mam już trochę wiosen na karku, więc preferowałbym grę z poważnymi ludźmi, choć jak ktoś lubi sobie beknąć do mikrofonu to stresu nie będzie :). Posiadam Discord'a, czy też TS'a, choć bardziej preferuje tego pierwszego. W grze jestem prawie codziennie w godzinach wieczornych, więc raczej będę aktywnym graczem. Prosiłbym tylko abyście opisali - oczywiście w skrócie - waszą gildie żebym mniej więcej wiedział czego mogę się spodziewać.

Pozdrawiam

Witajcie.

 

Jestem nowy w TESO, gram może od dwóch miesięcy i nastał ten moment aby poszukać kompanów do wspólnej gry. Oczywiście nie mówię tu o grze w stylu nolife, podkrążonych oczach i podpiętej kroplówce, tylko spokojnej grze w miłej atmosferze, z wypadami na lokacje i jako takie PVP jak najdzie potrzeba. Mam już trochę wiosen na karku, więc preferowałbym grę z poważnymi ludźmi, choć jak ktoś lubi sobie beknąć do mikrofonu to stresu nie będzie :). Posiadam Discord'a, czy też TS'a, choć bardziej preferuje tego pierwszego. W grze jestem prawie codziennie w godzinach wieczornych, więc raczej będę aktywnym graczem. Prosiłbym tylko abyście opisali - oczywiście w skrócie - waszą gildie żebym mniej więcej wiedział czego mogę się spodziewać.

 

 Pozdrawiam

Witaj, reprezentuję gildię Lost Heaven, mamy ponad 3 letnie doświadczenie w contencie PvE i PvP. Zajmujemy się dungeonami, trialami na wszelkich poziomach trudności nawet tymi z Hard Mode, jesteśmy w stanie zapewnić pomoc każdemu niezależnie od roli i klasy. Jeśli chodzi o wiek naszych współgildiowiczów to średnia wynosi około 27 lat. Oczywiście dysponujemy Team Speakiem i mamy na nim bardzo miłą atmosferę. Zapraszam do kontaktu w grze @Athrevild.

Witaj, reprezentuję gildię Lost Heaven, mamy ponad 3 letnie doświadczenie w contencie PvE i PvP. Zajmujemy się dungeonami, trialami na wszelkich poziomach trudności nawet tymi z Hard Mode, jesteśmy w stanie zapewnić pomoc każdemu niezależnie od roli i klasy. Jeśli chodzi o wiek naszych współgildiowiczów to średnia wynosi około 27 lat. Oczywiście dysponujemy Team Speakiem i mamy na nim bardzo miłą atmosferę. Zapraszam do kontaktu w grze @Athrevild.

Witam. Dzięki za odpowiedź, chciałem się z Tobą skontaktować w grze, ale o dziwo serwer odpowiada, że nie ma takiego konta :what:. Stąd moje pytanie, na jakim serwerze gracie, ja jestem na EU. Jeżeli to nie kłopot to proszę o kontakt @Ngine.

Pozdrawiam

Pewnie dlatego, że dawałeś whisper, a mnie w grze nie było. Wyślij mi maila i ogarniemy temat. ;)

Tracisz tyle, że na czacie ludzie cały czas odpowiadają sobie na pytania. Ta wiedza może się w każdej chwili przydać 

Nie powiedziałeś najważniejszego ze tylko w gildii są auction house i to najlepsze miejsce do handlu :P

No cóż trzeba poszukać jakiejś przyjaznej przystani.

Witam po jakiej stronie gra najwiecej polskich gildi gdzie najlepiej zaczac przygode z ESO jaka rase jako łucznik

Witam. Czy ma ktoś z was informacje o aktywnych polskich gildiach w tes online.
Jestem nowym graczem i chętnie dołączył bym do jakiejś gildii która wprowadzi mnie w tą grę(wytłumaczy mechanikę i jakieś podstawy)