Pomoc dla mojej mamy

Hej wszystkim.
Piszę do was z dość ciężką sytuacją i z ciężkim sercem bo chodzi o najważniejszą osobę dla każdego człowieka- moją mamę. Nie chcę dawać ckliwego postu o tym jak bardzo rozpaczamy, bo owszem- rozpaczamy. Ciężko patrzeć jak z dnia na dzień choróbsko zabiera sprawność. Mama od połowy stycznia jest przykuta w dużej mierze do łóżka, moja skrzynka nadawcza mailowa oraz instagramowa pęka w szwach próbując się dokopać do kogokolwiek kto ma zasięgi, by nagłośnić zbiórkę. Pisałem do Łukasza Litewki, MLH, Stonogi i wielu innych- do teraz bez rezultatu. Jedynymi osobami które pomogły nagłaśniając zbiórkę był Niekryty Krytyk, Neksuuu oraz Hulaj Dusza- to dzięki nim i wykopowi udało się uzbierać prawię połowę kwoty w pół roku. Niestety walka z czasem, to ciężka walka.
Proszę was wszystkich jako gracz, nerd a przede wszystkim syn który zrobi wszystko dla jedynej osoby która kiedykolwiek mnie wspierała- proszę o udostępnienie/cegiełkę.
Rok temu mieliśmy podejście ze zbiórką, która umarła z przyczyn losowych. Mama wylądowała w szpitalu, nie miałem czasu jej promować. Mama w międzyczasie zaczęła dostawać wiadomości od typków z niespełnionym ego, którzy wystalkowali ją po zdjęciu. Takich wiadomości nikt nie chciałby czytać, w takim wypadku postanowiliśmy reaktywować zbiórkę ograniczając do minimum możliwości stalkingu.

Cała zbiórka jest podparta dokumentacją widoczną bezpośrednio na stronie. Ortopeda oraz neurochirurg stanowczo odradzali fizjoterapię na tym etapie, ponieważ kręgosłup nie znosi już obciążania- potrzebna operacja wymiany kręgów oraz rekonstrukcja części przyrdzeniowej.
Dziękuję każdemu za wsparcie, wyrozumiałość, komentarze- nawet te negatywne. Pisałem również dwa maile do administracji MMORPG, od 3 miesięcy bez info zwrotnego.

Pomagam.pl

bump