Pomoc w odnalezieniu piosenki

Cześć, piszę do Was z prośbą o pomoc w odnalezieniu piosenki, która mi chodzi od wczoraj po głowie ale nie pamiętam tytułu :) . Pamiętam, że w klipie był sterowiec (bodajże animowany), piosenka miała tytuł podobny do czegoś w stylu 'small talk', 'small words' ale mogę się tu mylić, a sama piosenka miała klimat taki popowo folkowy. Jak komuś uda się pomóc, będę niesamowicie wdzięczny :D

Fajna piosenka sam ją lubię

Dokładnie o to chodziło :) dziękuję. Temat do zamknięcia.

Podepnę się pod temat:

Poszukuję piosenki tj. dwie dziewczyny walczą na ringu w jakieś podziemnej hali. Nie jest to ani aguilera ani ai no corrida (tym bardziej nie testosteron) . Gatunku muzycznego nie pamiętam (wiem, że mi się podobał) , coś między rockiem a pop. Jeśli mnie pamięć nie myli to albo w tytule albo w nazwie zespołu było słowo rotten, lecz nie dam sobie ręki uciąć. Wiem, że mało informacji, ale może ktoś, coś. Piosnka ta może mieć ok. 6-10 lat.

Cześć, piszę do Was z prośbą o pomoc w odnalezieniu piosenki, która mi chodzi od wczoraj po głowie ale nie pamiętam tytułu :) . Pamiętam, że w klipie był sterowiec (bodajże animowany), piosenka miała tytuł podobny do czegoś w stylu 'small talk', 'small words' ale mogę się tu mylić, a sama piosenka miała klimat taki popowo folkowy. Jak komuś uda się pomóc, będę niesamowicie wdzięczny :D