Pomoc w wyborze, Healer, End game

Witam !
Jestem nowym graczem ESO i muszę przyznać że gra wciągnęła mnie. W grach takiego typu uwielbiam grać healerem/supportem. Mam zamiar stworzyć nową postać, healer i z tego do udało mi się dowiedzieć to tylko dwie klasy są pożądane w end game Templar lub Warden. Teraz pytanie do was kochani kogo wybrać chciałbym poznać + i - tych ów postaci i wysłuchać waszych uwag. Tak więc zapraszam do komentowania :slight_smile:
Pozdrawiam,

Dodam ci i trzecią klasę : nekromanta. A więc tak :

  1. warden - jedyny stamina healer (pod łuk), jeśli lubisz klimaty huntera zjednoczonego z naturą to polecam
  2. templar wyróżnia się tym że ma parę skilli które są po prostu za dobre jak np holy shard ktore regeneruje procentowo stamine za co kazdy dps bedzie wdzieczny
  3. nekromanta jest jedynym healerem ktory potrafi wskrzesic cale party 1 skillem i to natychmiast.

Jakbym miał ich pogrupować z punktu widzenia druzyny : warden jako leczenie w czasie, templar instant heal i protection, a necro jako najwydajniejsze leczenie (przy dobrze dobranych skillach jest wrecz niemozliwością wypstrykanie sie z magicki), ale w praktyce to nie jest tak że templarem nie masz zadnego leczenia w czasie, albo że wardenem nie uratujesz sojusznika z krawędzi śmierci 1 burst healem, po prostu mają ich mniej niz reszta :stuck_out_tongue:

1lajk

Nie posiadam nekromanty niestety :confused:

Tak tylko dodałem nekromantę bo pod leczenie jest stawiany na równi z wardenem i templarem, jako że cała trójka ma osobne drzewko skilli specjalnie do leczenia :).

Ale jak go nie masz… to w sumie łatwiejsza decyzja do podjęcia - zerknij sobie na stronkę którą zlinkuję, wybierz klasę, rasę i sprawdź jakie ma skille i morphy. Powinno pomóc w podjęciu decyzji :slight_smile:

http://eso-skills.com/

1lajk

Nie no, szanujmy sie… chlop pyta o endgame a ty polecasz mu stamina wardena healera xDD

Dobra a wiec tak, obecnie czesciej jest pozadany i troche lepszy warden healer niz templar ALE w grupie wystarczy tylko jeden warden dla 10% wiecej hp wiec jak spotkasz sie z drugim warden healerem to juz nie bedziecie mieli zadnych mozliwosc zwiekszyc dps i przezywalnosc grupy. Za to healer templar jest uniwersalny i moze byc ich 2, moze byc 1 lub wcale, oferuje wiecej buffow i debuffow wiec jesli zaczynasz to lepiej templar ale jak sie przymierzasz do dobrego end gamu to musisz miec i wardena i templara healera. Dodatkowo mozna grac sorc healera, ktory jest tez mocny lub w mniejszym stopniu necro ale te 2 healery sa tylko brane w konkretynych setup’ach dla hardcore grup wiec najpierw lepiej miec templara/wardena lub obu a potem sie bawic w dalsze klasy healerskie.

DK i NB to sa najgorsi healerzy nawet nie warci by nimi byc wiec jak myslales o nich to nie warto.

1lajk

Templar > Warden > reszta

Templar oferuje więcej użytecznych skllów, ale Warden daje za to spory fun. No i jest lepszym wyborem na Battlegroundy.

Stamina Healer Warden… daj spokój. Można nim grać 4fun, ale na end-game tylko Magicka Healer.

1lajk

Spróbuje tego Wardena zobaczymy co z tego wyjdzie.
Dzięki za pomoc :wink: