Pomoc?

A więc tak , zdecydowałem się dać jeszcze jedną szansę Runes Of Magic tylko teraz potrzebowałbym troszkę pomocy od "pr0".

Napewno idę w Kleryka.

Pytanie 1. Jaką drugą klasę? Kleryk - ???? , myślałem tutaj o Magu żeby powiększyć sobie Magic DMG.

Pytanie 2.Crafting , dałoby się jakoś wytłumaczyć to tak dla początkującego? tzn , idę zbierać materiały czy po prostu muszę przynieść ten i ten armor, ten i ten potion i jest jakiś % żeby itemek się udał.

Pytanie 3.Solo , czy Cleric ma jakieś szanse aby samemu zrobić np quest na zabijanie danej ilości potworków?

Pytanie 4.Zbieranie , czy kiedy zbieram rośnie mi poziom danej profesji? np zbieranie zielska , dostaje do tego EXP i mogę iść zbierać wyższe kwiaty dopiero kiedy będę miał wyższy poziom zielarstwa?

Z góry dzięki.

1. Najlepszą subką dla Kapłana jest Rycerz.

2. Żeby zrobić coś potrzebujesz receptury i składników, te pierwsze znajdziesz u instruktorów i w loocie, te drugie są rozsiane po całych mapach. Na podstawowe itemy to wystarczy, na lepsze potrzebujesz przedmiotu który będziesz ulepszać, oraz jakiejś runki + większej ilości surowców. Ogólnie craft jest banalnie prosty :)

3. Jasne, poza tym, zawsze możesz zmienić klasę główną, no i dodam jeszcze tylko, że Kapłan/Rycerz to imo najlepsze połączenie dla healera, a Rycerz/Kapłan to jeden z lepszych tanków.

4. Tak.

Dzięki wielkie za szybką odpowiedź.

Aha i jeszcze jedno pytanie , jak się trenuje drugą klasę? bo ludzie gadają że musisz robić jakieś questy itp.

Wystarczy zmienić klasę u pokojówki i nią grać, można brać questy postacią główną i oddawać subką, po zmianie. Oczywiście o ile poziom jest na tyle wysoki by można było quest nią oddać. Są jeszcze daily, które dają tolerancje -10lvl, ale trzeba je akceptować główną i subką oddawać, bo o ile oddać można z tolerancją -10lvl, to brać już się tak nie da.

Tylko żeby mieć tą drugą klasę musisz iść do takiego jakby zamku, który jest z tego co pamiętam na drugiej mapie... Potem tam masz taki "okrąg" z postaci i wybierasz. :)

Dzięki , co nieco się pewnie dowiem z Polskiej Fan-Stronki :P

No ale najważniejsze już się dowiedziałem :D

dzięki wielkie!!

Temat do zamknięcia.

Wiec zamykam.

A więc tak , zdecydowałem się dać jeszcze jedną szansę Runes Of Magic tylko teraz potrzebowałbym troszkę pomocy od "pr0".

Napewno idę w Kleryka.

Pytanie 1. Jaką drugą klasę? Kleryk - ???? , myślałem tutaj o Magu żeby powiększyć sobie Magic DMG.

Pytanie 2.Crafting , dałoby się jakoś wytłumaczyć to tak dla początkującego? tzn , idę zbierać materiały czy po prostu muszę przynieść ten i ten armor, ten i ten potion i jest jakiś % żeby itemek się udał.

Pytanie 3.Solo , czy Cleric ma jakieś szanse aby samemu zrobić np quest na zabijanie danej ilości potworków?

Pytanie 4.Zbieranie , czy kiedy zbieram rośnie mi poziom danej profesji? np zbieranie zielska , dostaje do tego EXP i mogę iść zbierać wyższe kwiaty dopiero kiedy będę miał wyższy poziom zielarstwa?

Z góry dzięki.