Pomocna wskazowka

Jako ze jestem nowy na forum chcialbym sie przywitac - CZESC :)

Mam pare pytan , mianowicie zaczolem sobie grac w ta gre warriorem ( teraz swordsman ) lvl 35 .

-1- gdzie najlepiej sie leveluje postac na tym lvl ( dungeony na abyysie ? )

-2- czy sa jakies godne uwagi sety ( od jakiego lvl ) i generalnie jakie bronie sie uzywa dla tej postaci

-3- skad wziasc elementy do ulepszania legendarnych, epickich badz unikatowych itemow ( lvl 35+)

-4- skad wziasc "spark" do dodawania nowych wlasciwosci dla itemow z lvl 35+

-5- co daja te reputacje z poszczegolnych frakcji ( gdy dajemy prezenty )

To narazie tyle na poczatek.

Z gory dziekuje za rzetelne i pomocne odpowiedzi.

Pozdrawiam

MATI

Popełniłeś błąd 2x wziasc

Gdybyś napisał wziąć odpowiedziałbym Ci.

Co do pierwszego exp tam gdzie jest Ci troszkę za trudno, na easy/normal wtedy masz pewność, że idziesz do przodu szybciej

1. Exp po prostu w pt 4os.Master/Abyss.

2. Set kazdy jest ok, zalezy od lvlu postaci. Oczywiscie miecz wchodzi tylko w gre. Topor i mlot odpadaja.

3. Zacznij grac na abyssach i nestach czesciej. Te itemy po prostu dropia. Tez masz aukcje jesli cie stac.

4. O ile pamietam ten item dostepny jest od 40lv.

5. Tego to nigdy nie wiedzialem, moze lepsze ceny u npc, moze lepsze questy. Tutaj ktos inny musi sie wypowiedziec.

Kurka pogralbym w dn. :)

-1- Odp. Polecam robić questy na masterze jesli solo. A jak w party to jakis dung na masterze ( np gate to city of death, lub forsaken islet core)

-2- Odp. Godny set dla ciebie to juz od 40 lvla. Możesz poprosic kogos w gildi zeby ci dali party do skrafcenia. Jaki set to juz zalezy czy idziesz w moonlorda czy gladiatora.

-3- Odp. O ile się nie myle te suffixy są do starych itemów, teraz są tylko jady.

-4- Odp. Spark mozesz nosic jest jeden o ile się orientuje i dodaje on staty. I chyba dostepny od 40.

-5- Odp. Jak dajesz prezenty to dostajesz w mailu nagrody. Za uzyskanie 90% uwielbienia u kogoś to masz title jakiś. Chyba nic specjalnego :P. Ale dobra okazja jak komuś brakuje ordinary alteum :P

Witam :)

Mam znowu kilka pytan,byc moze co dla niektorch wydadza sie one blahe, ale od tego sa fora :)

-1- Do czego sluzy i jak wykorzystac Dimensional Crystal Fragment ( co wypadaja ze skrzynki po pokonaniu bosa na abbysie )

-2- Jak i czy wogole mozna enchantowac bizuterie ( mam na mysli dodawanie dodatkowych statystyk jak HP/ MP cryt itp. )

-3- Od jakiego lvl dostane nowa profecje i jakie bede mial do wyboru ( krotko prosil bym opis i na co sie warto nastawic zarowno pod wzgledem setowym jaki i skile/bron itp. )

-4- co to sa te dual skille i jak je otrzymac

-5- Czym sie ulepsza bron/armor i bizuterie lvl 40+

-6- Widzialem na rynku ze sety ( spodnie/ rekawiczki/ helmy itp ) lvl 40+ maja jakies 3 dodatkowe puste miejsca ,do czego one sluza ( w sensie co mozna i powinno sie do nich wkladac )

Dzieki za zrozumienia i pomoc

POZDRAWIAM

MATI

Nikt nie wspomoze odpowiedzia ?

1. Można je wymienic u kolesia na Heraldry Plate(u tego samego co sie je robi) czyli te jakby runki co daja np str, hp attack damage itp. Albo Skill Heraldry czyli wzmacniajace skille np. +20% dmg. Ale to musisz mieć ok. 800szt. Jeśli masz farta i trafisz na coś wartościowego to możesz zarobic 1200g(bo dostajesz taki woreczek i losowo wypada).

2. jest biżuteria która podnosi dany skill o jeden poziom(nie wiem dokładnie na który lvl) Ale ulepszać chyba sie nie da. Są jescze ze slotami chyba ale to powiem w pkt 6 :D

3. od 45 lv. Mówisz ze grasz swordsmanem, to będziesz mogł wybrać miedzy gladiatorem(fizyczne obrażenia. Czyli rozwinięcie skilli z lewej strony twojego drzewka jak sie nie myle. Te co bija od fizycznych), a Moon Lordem(magiczne obrażenia już sie domyślisz które skille, możesz sprawdzic w drzewku, ktore bija od magic damage)

4. - Nie pamiętam ;[

5. tym samym co wczesniej tylko, ze dropią te itemki na dungeonach 40+
6. Sloty te sa na Dragon Jade, czyli takie jakby runki tylko, że do eq( wpisz sobie u tego kolesia co sie wystawia eq... nie wiem jak on sie tam nazywa:D to ci wyskoczy) Drop tego zaczyna sie na mapach 40+

Sorry za błędy jak coś, ale dużo pisania i nie chciało mi sie sprawdzać wszystkiego :D

Jako ze jestem nowy na forum chcialbym sie przywitac - CZESC :)

Mam pare pytan , mianowicie zaczolem sobie grac w ta gre warriorem ( teraz swordsman ) lvl 35 .

-1- gdzie najlepiej sie leveluje postac na tym lvl ( dungeony na abyysie ? )

-2- czy sa jakies godne uwagi sety ( od jakiego lvl ) i generalnie jakie bronie sie uzywa dla tej postaci

-3- skad wziasc elementy do ulepszania legendarnych, epickich badz unikatowych itemow ( lvl 35+)

-4- skad wziasc "spark" do dodawania nowych wlasciwosci dla itemow z lvl 35+

-5- co daja te reputacje z poszczegolnych frakcji ( gdy dajemy prezenty )

To narazie tyle na poczatek.

Z gory dziekuje za rzetelne i pomocne odpowiedzi.

Pozdrawiam

MATI