Pomocy - brak postaci

Witam,

Od dłuższego czasu nie grałem. Teraz chciałem kontynuować grę i żeby zalogować się na stronie i pobrać Cabal'a musiałem przypomnieć hasło. Zalogowałem się i wszystko pięknie, ładnie się pobrało i po zalogowaniu w Cabal'u nie ma mojej postaci... Na żadnym serwerze a jeśli chce utworzyć nową postać ale o tej samej nazwie to od razu komunikat, że ta postać o tej nazwie już istnieje. Jak odzyskać starą postać?

Dobry server czyt. Eu lub US?

Serwer EU.

Od dłuższego czasu to znaczy?? Kilka lat temu było przenoszenie postaci do innego wydawcy, jeśli dobrze pamiętam. Jeśli tego nie zrobiłeś to możesz się pożegnać z postacią.

W zeszłym roku jeszcze grałem. Nie pamiętam czy w tym roku też ale prawdopodobnie tak

poczytaj kiedy przenoosili wydawce i bedziesz wiedzial :)

A nawet jesli masz puste konto to polecam zaczac od nowa :D Sam gram od niedawna na mercurym i jest dobrze... sa ludzie ( polacy ) latwo sie expi i zarabia nic tylko grac :)

Przeniesienie postaci z tego co wiem dalej jest mozliwe, musisz dobrze poszukac na stronie playthisgame

Witam,

Od dłuższego czasu nie grałem. Teraz chciałem kontynuować grę i żeby zalogować się na stronie i pobrać Cabal'a musiałem przypomnieć hasło. Zalogowałem się i wszystko pięknie, ładnie się pobrało i po zalogowaniu w Cabal'u nie ma mojej postaci... Na żadnym serwerze a jeśli chce utworzyć nową postać ale o tej samej nazwie to od razu komunikat, że ta postać o tej nazwie już istnieje. Jak odzyskać starą postać?