Pomocy potrzebuje pomocy w elder scrools online

Hej potrzebuje pomocy zainstalowałem addon do elder scrools onlnie i kilka rzeczy chciałbym żeby się nie pokazywały.

  1. dolgubons pokazuje ci że masz grę po polsku (polskie, nieoficjalne tłumaczenie?), a jest to addon na angielską wersję gry. Masz podaną komendę by pobrać dany język, ale jeśli korzystasz z nieoficjalnego tłumaczenia to raczej nie zadziała (bo skąd miałoby pobrać patcha? xD). Więc albo pozbądź się tłumaczenia albo addona.
  2. rare fish tracker możesz włączać i wyłączać z ustawień addonów
  3. to okienko z szerszym paskiem HP możesz przesunąć w ustawieniach addona albo interfejsu (nie pamiętam już)
  4. to na środku ekranu nie mam pojęcia co to, ale zapewne znajdziesz to w ustawieniach addonów
  5. górny prawy róg - możesz powyłączać poszczególne wartości/okienka. Nie chcesz widzieć pingu? Usuń to. Chcesz widzieć kiedy możesz szkolić jeździectwo? Zostaw. Itd. Ustawienia addona.
  6. Aktywuj system windows… cóż, tutaj pomoże aktywacja systemu windows (wiem, wiem, nabijam się) xD

PS. Ustawienia addonów masz bodajże w zakładce ustawienia, addons. Możesz też całkiem powyłączać addony z głównego menu, zakładka addons.