Pomocy!

Gralem w C9 na koncie od Gpotato mialem tam 37 lvl ... Chce teraz wrocic a pisze mi ze zle haslo zmienilem haslo na stronie , (da sie na strone normalnie zalogowac ) a w launcherze sie nie da ;/ nie wiem co mam zrobic bo zalezy mi by dalej grac moja postacia a nie od poczatku . + Gdy przez Gpotato chce wejsc na ich C9 to wyskakuje blad ze nie ma takiej strony . Prosze o szybka odpowiedz ;(

Tak , mam launchera od Gpotato bo na inne puste konto normalnie sie loguje .

Prosze o usuniecie kolejnego mojego posta bo zostal napisany przez przypadek a nie wiem jak go usunac ;c

Gralem w C9 na koncie od Gpotato mialem tam 37 lvl ... Chce teraz wrocic a pisze mi ze zle haslo zmienilem haslo na stronie , (da sie na strone normalnie zalogowac ) a w launcherze sie nie da ;/ nie wiem co mam zrobic bo zalezy mi by dalej grac moja postacia a nie od poczatku . + Gdy przez Gpotato chce wejsc na ich C9 to wyskakuje blad ze nie ma takiej strony . Prosze o szybka odpowiedz ;(Tak , mam launchera od Gpotato bo na inne puste konto normalnie sie loguje .

Gralem w C9 na koncie od Gpotato mialem tam 37 lvl ... Chce teraz wrocic a pisze mi ze zle haslo zmienilem haslo na stronie , (da sie na strone normalnie zalogowac ) a w launcherze sie nie da ;/ nie wiem co mam zrobic bo zalezy mi by dalej grac moja postacia a nie od poczatku . + Gdy przez Gpotato chce wejsc na ich C9 to wyskakuje blad ze nie ma takiej strony . Prosze o szybka odpowiedz ;(

Tak , mam launchera od Gpotato bo na inne puste konto normalnie sie loguje .

Prosze o usuniecie kolejnego mojego posta bo zostal napisany przez przypadek a nie wiem jak go usunac ;c