Pomocy!

Witam! Mam pewien problem. Od pewnego czasu gram w RoM'a, i mam 30 rycerz/15 wojownik lecz ta postać do mnie nie przemawia. Przeszukałem już wiele stron, ale nic nie moge znaleźć. Więc proszę was o rade. Myślałem żeby zagrać Wojownik/Łotr oraz Rycerz/Zwiadowca, ale prosze jeszcze was o rade i podanie własnych propozycjii.

Z góry dziękuje.

A i jeszcze zapomniałem dodać, że ta postać ma być dobra do grania Solo. Bo w/w rycerz wojownik to tanker, a ja chce grać sam.

Też grałem Rycek/Wojownik lvl wbiłem mniejszy, ale też mi nie podszedł :P

Ponoć dobrą kombinacją jest Łotr/wojownik. Ja osobiście gram Łotr/kapłan.. i nie narzekam, mam leczenie, 2 bufki do uników a to dopiero początek :)

Jakbym miał polecać to Ł/W albo Ł/K ew. Mag/kapłan, Mag/druid.

Dzięki Taslam! Będę grać Wojownik/Łotr lub Wojownik/Zwiadowca. Tylko zastanawiam się którego wybrać... Możecie mi doradzić???

Ja bym brał W/Ł :), bo chyba możesz wtedy na wojowniku nosić dwie jednocześnie dwie bronie jednoręczne :)

Ja bym brał W/Ł , bo chyba możesz wtedy na wojowniku nosić dwie jednocześnie dwie bronie jednoręczne

Raczej Rogue/Warrior może nosić 2x 1h axe.

lepszy jest R/K niz R/W ,R/W ma wieksze dmg fakt ale R/K mozna solowac bossy ,a z dmg nie jest tak zle w koncu to dps :D

Dzięki wszystkim za pomoc! Gram Wojownik/Łotr.

Cree muszę się z tobą nie zgodzić! Warrior/Rogue też może nośić 2x 1h axe.

Może, źle to ująłem. Nosić może również w/r bo każda klasa z rogalem na subce ma Off Hand Training. Z tym, że waki warek z 2x 1h axe ma znacznie mniejszy DPS, bo do ataku nie wlicza się off hand z którego bije się tylko za jakiś % jego dmg i nawet nie opłaca się go tierować, tylko włożyć dodatkowe staty.

Witam! Mam pewien problem. Od pewnego czasu gram w RoM'a, i mam 30 rycerz/15 wojownik lecz ta postać do mnie nie przemawia. Przeszukałem już wiele stron, ale nic nie moge znaleźć. Więc proszę was o rade. Myślałem żeby zagrać Wojownik/Łotr oraz Rycerz/Zwiadowca, ale prosze jeszcze was o rade i podanie własnych propozycjii.

Z góry dziękuje.

A i jeszcze zapomniałem dodać, że ta postać ma być dobra do grania Solo. Bo w/w rycerz wojownik to tanker, a ja chce grać sam.