Pomocy

Po ostatnim patchu WT nie chce działać po odpaleniu launchera i wcisnięciu przycisku "graj" nic się nie dzieje.

Nie mam anty wira, próbowałem jako administrator, sprawdzałem pliki, odpalenie z aces.exe odmowa dostępu, usuwałem aces.exe żeby na nowo się pobrało i grę również pobierałem na nowo i nic.
Ma ktoś jakiś pomyśł bądź zna rozwiązanie ? :)

Spróbuj pogrzebać w zgodności... często bywają takie problemy. :lol:

Hmm, a mi wywala grę po włączeniu.

Hmm, a mi wywala grę po włączeniu.

Nawet nie włącza się poprostu znika launcher :/ i w tym problem że przedwczoraj normalnie gralem a od wczoraj jeb ani rusz :/

Po ostatnim patchu WT nie chce działać po odpaleniu launchera i wcisnięciu przycisku "graj" nic się nie dzieje.Nie mam anty wira, próbowałem jako administrator, sprawdzałem pliki, odpalenie z aces.exe odmowa dostępu, usuwałem aces.exe żeby na nowo się pobrało i grę również pobierałem na nowo i nic.Ma ktoś jakiś pomyśł bądź zna rozwiązanie ?

Rozwiązałem problem pobrałem ze strony WT wcześniej miałem pobranego przez steam. Teraz działa wcześniej nie :D

Po ostatnim patchu WT nie chce działać po odpaleniu launchera i wcisnięciu przycisku "graj" nic się nie dzieje.

Nie mam anty wira, próbowałem jako administrator, sprawdzałem pliki, odpalenie z aces.exe odmowa dostępu, usuwałem aces.exe żeby na nowo się pobrało i grę również pobierałem na nowo i nic.
Ma ktoś jakiś pomyśł bądź zna rozwiązanie ? :)