Pomocy!

CZeść, potrzebuje pomocy, nie mogę uruchomić gry. Kiedy włączam grę wyskakuje mi błąd o takiej treści: A debugger has been found running in your system. Please, unload it from memory and restart your program. Szukałam już różnych informacji o tym błędzie ale nic, albo nic nie rozumiem. Za pomoc z góry wielkie dzięki.

Start -> Uruchom -> msconfig -> zaznacz Uruchamianie selektywne kliknij wybierz 2 pierwsze pola -> Usługi: Ukryj wszystkie usługi firmy Microsoft, a następnie kliknij przycisk Wyłącz wszystkie.

Teraz tylko zatwierdź i uruchom ponownie komputer.

@edit

Jako skończysz grać to cofnij wszystko.

Wybacz ale mam laptopa więc kiedy klikam start nie mam czegoś takiego jak uruchom a już msconfing, możesz bardziej szczegółowo.

Trzymając windowsowy przycisk klikasz jeszcze R i pojawi Ci się okienko od uruchamiania programów. Tam też dajesz msconfig i dalej co tam wyżej jest napisane

:( Niestety dalej nie chce się włączyć.

Wybacz ale mam laptopa więc kiedy klikam start nie mam czegoś takiego jak uruchom a już msconfing, możesz bardziej szczegółowo.

Nie ma to znaczenia czy to jest PC czy laptop. Jeśli masz komputer z Windowsem powinnaś mieć wszystko tak jak napisałem. Start -> W ''Wyszukaj programy i pliki'' wpisujesz ''Uruchom'' jeśli masz po angielsku to ''Run'' następnie w okienku wpisujesz msconfig i resztę tak jak powiedziałem wyżej.

CZeść, potrzebuje pomocy, nie mogę uruchomić gry. Kiedy włączam grę wyskakuje mi błąd o takiej treści: A debugger has been found running in your system. Please, unload it from memory and restart your program. Szukałam już różnych informacji o tym błędzie ale nic, albo nic nie rozumiem. Za pomoc z góry wielkie dzięki.