Populacja i inne pytania

Witam

Bardzo dlugo zabieralem sie za c9 bo niezbyt przepadam za instancjonowanymi mmo ale moze przyszla i na takie pora. Zachecilo mnie niezmiernie to ze wszyscy jednomyslnie uwazaja pvp w c9 za bardzo dobre. Boje sie jednak sciagac gry bo nie wiem jak z populacja na serwerach. Dlatego kieruje do was pytania:

1. Duzo ludzi gra nadal w c9?
2. Czy istnieje jakies polskie community?
3. Czy to pvp jest naprawde takie dobre? (Tu prosil bym o jakis opis tego aspektu gry)

Z Gory dzieki i pozdrawiam :)

1 - Dużo. Wszędzie znajdziesz ludziów.
2 - Polaków jest dość sporo, polską gildię znajdziesz bez trudu, zwłaszcza że gra ma opcję po polsku.
3 - PvP jest tym, co w C9 jest najlepsze. Niesamowita dynamika, świetne akrobacje. Liczy się skill przede wszystkim. Masz kilka trybów gry, zwykły DM, TDM po tryb gry gdzie jest drużynowo 1v1. Map jest sporo. Gry podzielone lvlami. 20-29, 30-39, 40-49, 50-59, 60 + i wszystkie razem. Gry są pokojami. mecze nie są zbyt długie, ale zawsze emocjonujące :)

Coś jeszcze dodać ?

Z tego co zrozumialme (choc logika mi na to nie pozwala) to nie ma w c9 wiekszego pvp niz 1v1 ?

jest jest. Deathmatch jest chyba max 12 ludzi, tdm jest 5v5.

Mała poprawka - jeśli chodzi o PVP to można i team mach(minimum 2 max 5 rund) grać 8vs8, tak samo deathmach minimum 10 max 30min też 8vs8.

Witam

Bardzo dlugo zabieralem sie za c9 bo niezbyt przepadam za instancjonowanymi mmo ale moze przyszla i na takie pora. Zachecilo mnie niezmiernie to ze wszyscy jednomyslnie uwazaja pvp w c9 za bardzo dobre. Boje sie jednak sciagac gry bo nie wiem jak z populacja na serwerach. Dlatego kieruje do was pytania:

1. Duzo ludzi gra nadal w c9?
2. Czy istnieje jakies polskie community?
3. Czy to pvp jest naprawde takie dobre? (Tu prosil bym o jakis opis tego aspektu gry)

Z Gory dzieki i pozdrawiam :)