Populacja na eu

Witam wszystkich,

Opłaca się zaczynać grać na eu? Jak tam z populacją i z Polakami? Ogromne jest p2w jak wszyscy mówią? Który serwer najlepiej wybrać?

Witam wszystkich,Opłaca się zaczynać grać na eu? Jak tam z populacją i z Polakami? Ogromne jest p2w jak wszyscy mówią? Który serwer najlepiej wybrać?

Na killanie jest normalna populacja jednak nie to samo co na NA gdzie party znajdziesz w kilka minut w ciagu dnia wieczorem w minute...

Tak p2w jest ludzie rzucaja gameforge na recz NA gdzie masz wiekszy ping ale stabilniejsza gra + 0 p2w brak ogromnych cd na insty oraz brak TERA club.

Co do EU oczywiscie Killan co do NA Mount Tyrannas mysle , ze w niedlugim czasie sporo polakow tam zawedruje ludzi z Eu jest ogromna ilosc..

Problemem sa jedynie NEXUSY na , ktore w NA praktycznie nie sposob isc jezeli chce sie spac ;) lub o 9 rano. ew sb nd o 11 o ile dobrze policzylem

Brak Tera Club powiadasz? : )

https://store.enmasse.com/tera/elite-status

Brak Tera Club powiadasz? : )https://store.enmasse.com/tera/elite-status

Aktualnie kazdy dostal elitki status bo jest event ;) pokaz jeszcze item shop eu i item shop NA :)

Co osttanio dodali piekne go Eu item shopu :)

No jesli zamierzasz grać 2 tygodnie to równie dobrze możesz pograć w coś innego. A co po tych 2 tygodniach ? (w sensie, że jeśli całkiem przypadkiem zachciałbyś pograć sobie dłużej, z czymś co dostałeś za darmo, i całkiem przypadkiem ci się to spodoba to pewnie to kupisz)

Nie mówię, że to źle, że dają ze free, nawet to pochwalam. Ale grasz (ew wychwalasz) NA, a nawet nie wiesz, ze jest tam odpowiednik TC? Coś tu nie gra, nie sądzisz? : )

Co dodali od sklepu ? Wydaje mi się, że chodzi ci o paczkę z 500 MWA, która kosztuje coś pomiędzy 300 - 500zł. Nie wiem jak ty, ale ja wolałbym te pieniądze wydać na coś innego.

BTW. Pewnie odbierzesz to jako wychwalanie GF. Wcale tego nie robię, wręcz przeciwnie, wolałbym, żeby item shopu wogóle nie było. Preferuję jednak grę na europejskim pingu, a zmiany jakie wprowadziło GF jakoś mnie specjalnie nie ruszają. Widzę, że masz wpisane w grach L2. Jeśli zdarzyło ci się grać na C1-C4 z rate'ami 1-3x max to pewnie wiesz o co mi chodzi : )

Witam wszystkich,

Opłaca się zaczynać grać na eu? Jak tam z populacją i z Polakami? Ogromne jest p2w jak wszyscy mówią? Który serwer najlepiej wybrać?