Populacja w Allods

Witam,

Ostatni raz grałem w Allodsa przed łączeniem serwerów, postać posiadała runy 555/444 i maksymalny poziom. Myślałem nad tym żeby powrócić do gry po dość długiej przerwie, ciekawi mnie jednak ile osób obecnie gra. Dodatkowo w przeszłości planowałem ulepszenie run do 888/888 jeżeli ktoś się orientuje w obecnej sytuacji niech napisze czy to wystarczy na obecne realia. Czekam na wasze komentarze.

Na serwerze F2P nadal gra dość sporo osób, ale przed wbiciem max lvl (od czasu łączenia serwerów został podniesiony) nie oczekuj tłumów, praktycznie sam będziesz robił wszystkie zadania. Dopiero na end game jedzie sie w grupie, choć są już solo instancje (oczywiście nie zdobędziesz tam najlepszego sprzętu)

Co do run 888/888 to już bardzo przyzwoity poziom, ale raczej nie wystarczy, Po za runami są też inne rzeczy. Po pierwsze slot na drugi kolczyk - niebieski lub fiolet to już standard. Ideałem jest pomarańcz, ale to daje niewielką przewagę i mało kto ma. Dalej trinket znów fiolet wydaje się być koniecznością. Jakiś szybki mount też by się przydał, bo bez tego ciężko będzie powalczyć na starciach***. Jest też patron 5 poziomu, sporo osób ma i być może zostawienie run 777/777 + patron dało by lepszą relacje efekt/koszt niż "gołe" 888/888. To są podstawy, a w kolejce są też dodatkowe punkty statystyk, umiejętności i rubiny do drzewek. No i już same runy 8 to duży wydatek - opinia o P2W w Allods nie wzięła się z kosmosu.

Może i bez wydawani będziesz się nieźle bawił, zwyczajnie godząc się z tym, że na PvP nie masz czego szukać i skupisz się na PvE. Ja na ten przykład obecnie gram w Rifta, ale nowy content z 65ivi będzie tylko dla graczy płacących (Rift przechodzi n B2P... dlaczego o tym nie ma newsa?!? w dodatku wróżbita Maciej nie gwarantuje powrotu do F2P). Jednak mimo to planuje jeszcze trochę pograć, może mnie wciągnie, jeśli da się znaleźć grupę... Jeśli...

Osobiście zamiast Allods polecam np Aiona

*** - nie poparte żadnymi badaniami naukowymi

Dzięki za komentarz.

@FaZeR

Zaprasz do mojego postu ! :)

Witam,

Ostatni raz grałem w Allodsa przed łączeniem serwerów, postać posiadała runy 555/444 i maksymalny poziom. Myślałem nad tym żeby powrócić do gry po dość długiej przerwie, ciekawi mnie jednak ile osób obecnie gra. Dodatkowo w przeszłości planowałem ulepszenie run do 888/888 jeżeli ktoś się orientuje w obecnej sytuacji niech napisze czy to wystarczy na obecne realia. Czekam na wasze komentarze.