Populacja

Witam. Ostatnio w różnych sekcjach były poruszane tematy odnośnie populacji w różnych grach (np. Wildstar bądź Aion). Bardzo mnie ciekawi - co tam u Neverwinter? Pamiętam duży Hype na tą grę, ale nie wiem jak teraz. Jestem ciekawy również z powodu news'a odnośnie zaprzestania wspierania polskiej wersji językowej Neverwintera.

Populacja spadla jednak dalej da sie znalesc pt spokojnie na dungi i potyczki ;). A brak wspierania z prostego powodu - w pvp (miernym swoja droga, dlatego nie gram w pvp za duzo) inwestowanie euro pomaga. A przelicz sb po kursie na zlotowki i ci wyjdzie z 50 zl za jakas pierdolke ;). A skoro nie oplaca sie placic to nie placa polacy. a skoro nie placa to nie maja za co utrzymac polskiej wersji ;)

Generalnie Polaków jest wszędzie pełno, ale nie płacą. Właśnie dlatego zatrzymuje się tłumaczenia. Nie bez powodu każda gra tego świata ma niemiecką i francuską wersję, a polskich nie ma prawie w ogóle - oni są bogaci i w dodatku łatwo im coś wcisnąć, a Polacy są biedni i jeszcze na wszystko żałują choćby nawet byli bogaci, także nikomu się po prostu nie opłaca wspierać polskich wersji językowych - zysku nie ma, a tylko chmara trolli i darmozjadów ściągnie na fora i do gry.

Porównywanie niemieckiego/francuskiego do polskiego jest nadużyciem. Nie chodzi już o sam fakt płacenia lecz o samą liczbę użytkowników tych języków. Polacy (w tym ja) w jakieś części nawet pozostali w wersji angielskiej po polonizacji - beznadzieja to i tak była. Populacja spada w NWO powoli.

Witam. Ostatnio w różnych sekcjach były poruszane tematy odnośnie populacji w różnych grach (np. Wildstar bądź Aion). Bardzo mnie ciekawi - co tam u Neverwinter? Pamiętam duży Hype na tą grę, ale nie wiem jak teraz. Jestem ciekawy również z powodu news'a odnośnie zaprzestania wspierania polskiej wersji językowej Neverwintera.