Populacja

Witam. Jak tam z populacją tego mmorpg ?

Rozumiem ze gra martwa ?:P

No na oficjalu raczej nikt w to nie gra bo P2W, ale może są jakieś godne uwagi privy tej gry.

Jaki?

Co jaki ? Priv? Czy o co pytasz?

Wiem, że późno odpowiadam, ale wróciłem do gry ledwie 2 tygodnie temu, a może to się jeszcze komuś przyda.

Ludzi jest całkiem sporo, ale praktycznie wyłącznie na end game, nic przed tym nie ma większego znaczenia.

Mamy 4 polskie gildie: w Lidze Szkarłatna Nawałnica i niedawno reaktywowane Destruction. Po stronie Imp Husaria i Euforia, która jest jedną z silniejszych gildii na serwerze.

Jeszcze jedna ważna sprawa: P2W. Wbrew pozorom jak najbardziej DA SIĘ grać bez wydawania kasy i katowania się 24/7. Wzrosła cena kryształów, więc farmienie odpada. Zamiast tego dostaliśmy dzienne nagrody: oprócz badziewia jak barwy dla mounta (teraz muszę go kupić żeby tego użyć) i stroje w 2 tyg. zgarnąłem 480 okruchów i jedną runę 5lvl, czyli praktycznie za free mam jedną 5lvl i jedną 4lvl (jak se pomyśle ile wcześniej musiałbym na to wydać...). Mounta można zgarnąć za daily reward (czasowego), karty (obecnie nie ma, trzeba czekać niestety - rok temu sypali smokami praktycznie za darmo), lub z eventu świątecznego (też czekać - do grudnia). Inne nie są warte uwagi, chyba, że IS. Trzeba cierpliwości, Allods zawsze był dla cierpliwych, choć q na własną wyspe już niestety nie jest taki czsochłonny...

Witam. Jak tam z populacją tego mmorpg ?