Popularny serial

Witam.

Jako że już w październiku 4 sezon The Walking Dead (HELL YEAH) to po powtórnym obejrzeniu poprzednich sezonów jest pustka.

Aktualnie pobieram sobie 2 sezon How I Met Your Mother ale coś by jeszcze się przydało do urozmaicenia. Myślałem nad czymś popularnym o to:

-Big Bang Theory

-Gra o Tron

-Spartakus

-Breaking Bad

Tak patrząc są one dość popularne. Nie wiem potraficie mi powiedzieć, który jest bardzo ciekawy?

Mnie się podoba serial Arrow,już od pierwszego odcinka mnie wciągnął a te przerywniki z wyspy, genialne ;p

Tylko nie wiem czy jak nie czytałem książki to serial GoT wszystko tłumaczy oglądającemu?

Ja co prawda przeczytałem książkę przed serialem, ale myślę, że 1. i 2. sezon jest całkiem spójny jeśli chodzi o literaturę. W 3. sezonie giną osoby, które w książce jeszcze trochę pożyją, dodali/zmienili trochę wątków, ale tak to bez problemu możesz oglądać.

-Gra o Tron

Mi dupy nie urwało. Trochę powyżej przeciętnej jak dla mnie. Na pewno jest piękna scenografia, dobra gra aktorska, ciekawe uniwersum ale całość jest przehypeowana (przepraszam za takie paskudne słowo). Ludzie tak zachwalają że nieobliczalne, że co chwilę ktoś ginie, "nie przyzwyczajaj się do bohaterów", łoo. Tylko co z tego jak w ogóle nie czuję żadnej więzi z tymi bohaterami? Dwie czy trzy fajniejsze postaci serialu nie robią, a patrząc na śmierć całej reszty czuję się jakby po prostu poległ kolejny szturmowiec. Ot, trup więcej. Nie wspominając o tragicznym wątku Daenerys (choć jestem raczej wyobcowany w tej opinii i wszyscy wokół się tym zachwycają).

-Spartakus

Z całego serca polecam. Wbrew pozorom to nie tylko pusta sieka ale też ciekawa fabuła w jakimś tam stopniu oparta o prawdziwe wydarzenia co też robi swoje. Stylistycznie to jest to 300, może trochę brutalniejsze i z dużo, dużo bardziej wciągającą historią o galerii przeróżnych charakterów jaką stanowią postaci nie wspominając (naprawdę, świetni są tutaj bohaterowie). I co ważne - serial godnie trzyma poziom przez wszystkie cztery sezony (może Vengance ciut odstawał od reszty, nie mniej i tak był bardzo dobry).

-Breaking Bad

Serial na pewno bardzo specyficzny. Mogłoby się wydać że nie dla każdego - akcja toczy się wolno a i całość opiera się raczej na "chodzeniu i gadaniu" co może zrazić miłośników akcji. A jednak, mimo to nie znam osoby która po obejrzeniu tej serii miałaby o nim złe zdanie. Dla mnie to zdecydowanie najlepszy obecnie wychodzący serial i każdemu polecałbym chociaż spróbować.

Podobno breaking bad nie jest zły, ale polecam Ci Supernatural :)

świat według bundych

a tak to polecam zalukaj i w dziale seriale jest kilkadziesiąt seriali od a do z

Breaking Bad jest genialny ale , jak już napisał Hania, specyficzny. Jednak cały czas trzyma w napięciu. Aż zapomniałem , że mam w nim zaległości.

Dwie spłukane dziewczyny, Tajemnice Smallville ;)

Supernatural najlepszy serial jaki ogladalem na 2 miejscu dr house .

Może się trochę wygłupię ale napiszę szczerze że dla mnie popularny wcale nie znaczy dobry(z tych to TWD i Breaking Bad), ja bym ci polecił coś z klasyków, najlepiej "Drużyna A" albo "McGyver"

Breaking Bad - nie trzeba nic mówić. A jeśli coś trzeba by powiedzieć, to jedynie że serial jest przemyślany. Tj. scenarzyści już na początku wiedzieli, jak skończy się historia, dzięki czemu ciągnęli wszystkie wątki powolutku aż do finału (który jeszcze nie nastąpił). Zero chaosu, zero urwanych wątków, zero debilnych akcji jak w Dexterze.

Game of Thrones - już zostało napisane tu trochę, a ja nic do dodania nie mam.

Do tego polecam niewymienione:

Under the Dome - serial sci-fi na podstawie powieście Stephena Kinga (której nie czytałem i raczej nie przeczytam, bo ponoć nie jest jakaś wybitna - mówi się, że serial lepszy). Dość fajnie nakręcony i nawet wciągający. Może nie wszyscy aktorzy są pierwszej jakości, ale mimo wszystko ogląda się naprawdę przyjemnie.

Ray Donovan - serial, który ma zastąpić schodzącego (całe szczęście...) Dextera i póki co, to deklasuje go pod każdym względem. Doskonale nakręcony, świetni aktorzy i ich gra. Opowiada historię tytułowego bohatera, który "zajmuje się sprawami bogatych ludzi". Polecam, ale serial raczej dla dojrzałych widzów, bo co mniej dojrzalsi prawdopodobnie po prostu nie zrozumieją i nie docenią większości dialogów i momentów. Przy czym nie mam tu zamiaru nikogo obrażać, li tylko lojalnie uprzedzam, że nie dla każdego forumowicza.

Tyle ode mnie, jak coś mi jeszcze przyjdzie do głowy, to napiszę.

Z tam proponowanych czyli Świat Według Bundych, Tajemnice Smallville, Dr. House, Drużyna A, MacGyver to oglądałem.

Wezmę się za Breaking Bad najprawdopodobniej. Potem GoT i Spartakus. Resztę jeszcze ogarnę.

The Vampire Diaries, aktualnie czekam na 5 sezon który rusza 3 października

Bardzo fajnym serialem jest Mentalista polecam.

Scrubs - polecam strasznie - najlepszy serial jakikolwiek obejrzalem naprawdę! I niepiszcie mi ze Dr.House lepszy bo dr.house jest tak drętwy , słaby i co najważniejsze jego żarty NIE SĄ ŚMIESZNE!

Scrubs aka Hoży Doktorzy - świetny serial :D

Witam.Jako że już w październiku 4 sezon The Walking Dead (HELL YEAH) to po powtórnym obejrzeniu poprzednich sezonów jest pustka.Aktualnie pobieram sobie 2 sezon How I Met Your Mother ale coś by jeszcze się przydało do urozmaicenia. Myślałem nad czymś popularnym o to:-Big Bang Theory(...)Tak patrząc są one dość popularne. Nie wiem potraficie mi powiedzieć, który jest bardzo ciekawy?

Jako, że mało kto o tym się wypowiadał, to z mojej strony polecę ten właśnie serial. Jest po prostu epicki jeżeli mamy w sobie chociaż kawałek nerda czy geeka.

Pierwsze sezony są świetne (owe nakręcają zachwyt tym serialem) i zalatują oldschoolowym / rasowym fanboystwem gier, Star Warsów / Treków, komiksów itp.Potem robi się coraz to normalniej, ale dalej jest zabawnie 'as hell'.

Jest tam też taki Pan, który jest wyjątkowo szczególny (olać to, że duży format, ten gość jest tego warty!):

Jeżeli przypadnie Ci do gusty ta grupka zakręconych ludzi, to polecam także trochę słabszy serial, ale te same klimaty i równie pokręcony (chociaż trochę inny, brytyjski humor), a chodzi o "The IT Crowd". Polecam.

IT Crowd gorsze od Big Bang Theory? Bitch please.

IT Crowd gorsze od Big Bang Theory? Bitch please.

Oj dobra, może nie "aż tak" gorszy, ale budżet jednego a drugiego o czymś mówi, tak samo kontynuacja sezonów. A napisałem gorszy także dlatego, że właśnie niewiele wyszło tych sezonów (4, gdzie ostatni był średni) tego serialu, więc jestem oburzony tym faktem i mam swądy, o. Ale polecam po TBBT.

Polecam GoT :3 Nie wszyscy bohaterowie od razu giną, np Khaleesi przezyje dlugo xd Drugim ciekawym aspektem będzie ta wojna z Bezimiennymi czy jak tam sie zwali. C: