Poradnik do Rejjestracji na filipińskiej wersji Wonder King'a

Elo

To Mój pierwszy poradnik

Niektórzy mają problem z rejestracją na filipińskim serwerze WK ten poradnik pomoże wam się zarejestrować :D. No to jazda!!!

1 wchodzisz na www.gmail.com

2 zakładasz pocztę

3 wylogowujesz się z poczty

4 w nowej karcie w chodzisz na http://www.wonderking.ph/member/registration.aspx

5 w rubryce email podajesz pocztę na gmail

6 wypełniasz wszystkie pola oprócz "Email Confirm No."

7 wchodzisz jeszcze raz na pocztę gmail i sprawdzasz czy masz kod

8 otrzymany kod wklejasz do rubryki "Email Confirm No."

9 naciskasz sumbit

Gotowe !!! B)

Nie ma sreenów bo nie mogę zrobić

IMO zbędny, bo ta rejestracja jest błaha. Zresztą link nawet nie działa.

Lol... Link nie działa... Jak już wrzucasz jak się zarejestrować, to sprawdź linki, czy działają.

IMO zbędny, bo ta rejestracja jest błaha. Zresztą link nawet nie działa.

Cree ja nie wiem czy taka blaha dużo problemów może sprawić rubryka email Email Confirm No.

a po drugie pomyślałeś o początkujących

Wielkie dzięki za poradnik. Ja gram w MMORPG od wielu lat i nigdy nie widziałem tak skomplikowanej rejestracji.

Na pewno się przyda, sam miałem kiedyś z tym problemy.

Popraw tamten link,a nie masz jeden zły jeden dobry.

IMO jak ktoś nie potrafi przejść takiego prostego procesu rejestracji,to niech się lepiej za gry mmo nie bierze...

Popraw tamten link,a nie masz jeden zły jeden dobry.IMO jak ktoś nie potrafi przejść takiego prostego procesu rejestracji,to niech się lepiej za gry mmo nie bierze...

1. poprawie link

2 czemu wy nie bierzecie pod uwagę innych graczy którzy mają, mogą mieć problemy mnie to trochę denerwuje

Zastanowilbym sie dwa razy (ba a nawet ze cztery) czy chce grac w mmo z pinoyami... Najgorsza grupa graczy mmo jaka mialem (nie)szczescie poznac online, zaraz przed brazylijczykami.

Pozatym jak to nie mozesz zrobic screenow? Print screen ci nie dziala? ;)

Wielkie dzięki za poradnik. Ja gram w MMORPG od wielu lat i nigdy nie widziałem tak skomplikowanej rejestracji.

:P

Taa, to bardziej poradnik rejestracji gmaila niż gry :rolleyes:

Zastanowilbym sie dwa razy (ba a nawet ze cztery) czy chce grac w mmo z pinoyami... Najgorsza grupa graczy mmo jaka mialem (nie)szczescie poznac online, zaraz przed brazylijczykami. Pozatym jak to nie mozesz zrobic screenow? Print screen ci nie dziala?

wlasnie print sreen mi nie dzialczy nie dlaczego mam klawiature easy touch diablo

Elo

To Mój pierwszy poradnik

Niektórzy mają problem z rejestracją na filipińskim serwerze WK ten poradnik pomoże wam się zarejestrować :D. No to jazda!!!

1 wchodzisz na www.gmail.com

2 zakładasz pocztę

3 wylogowujesz się z poczty

4 w nowej karcie w chodzisz na http://www.wonderking.ph/member/registration.aspx

5 w rubryce email podajesz pocztę na gmail

6 wypełniasz wszystkie pola oprócz "Email Confirm No."

7 wchodzisz jeszcze raz na pocztę gmail i sprawdzasz czy masz kod

8 otrzymany kod wklejasz do rubryki "Email Confirm No."

9 naciskasz sumbit

Gotowe !!! B)

Nie ma sreenów bo nie mogę zrobić