Poradnik rejestacji na Monster Hunter Frontier

Mój pierwszy poradnik, licze że się spodoba(w sprawie VPN zasięgnąłem po pomoc na onrpg.com)

Są 2 rodzaje rejestracji. 1 na japońskim serwerze, 2 na koreańskim. W przypadku japońskiego przy uruchamianiu może wyskoczyć błąd i... koniec,po ptokach. Zaś w przypadku Koreańskiego trzeba się natrudzić z KSSN. Opisze Obydwa sposoby.

***Sposób 1: Japonia***

Są 4 podstawowe części:

1. Rejestracja

2. Download i instalacja

3. Tworzenie VPN(maskowanie IP)

4. Tworzenie postaci

Dobra to jedziemy z tym koksem

WAŻNE!!!

Do rejestracji używamy Internet Explorera!!!

-----------------------------------------------------------Część 1----------------------------------------------------------------------

1. Wchodzimy na Monster Hunter Frontier i klikamy jak na screenie

beztytuupm.jpg

2. Wymagania: pomijamy to i klikamy dalej

3. Rejestracja: klikamy na Hangame, po wczytaniu jeszcze raz

4. Rejestracja: postępujemy jak na screenach

beztytuu3vv.jpg

beztytuu4h.jpg

5.Wybór avatara- klikamy co chcemy

beztytuu5l.jpg

6. Tera najlepsze: jedziemy na sam dół strony i mamy... kod weryfikacyjny zapisany w Hiraganie XD. i tu jest najwięcej zabawy. Aktywujemy czcionkę Japońską->Hiragama i używając Wikipedi wpisujemy ten kod. Mnie to zajęło 25 minut.

beztytuu6vf.jpg

7. Koniec rejestracji: przejeżdżamy na sam dół umowy, zaznaczamy to drugie i klikamy "Dalej"

8. Teraz teorytycznie powinno coś wyskoczyć i się zamknąć. Jeśli nie, pomagamy mu

9. KONIEC REJESTRACJI. GRATULUJE, WŁAŚNIE MACIE KONTO DO GRY W MONSTER HUNTER FRONTIER

-----------------------------------------------------------Część 2----------------------------------------------------------------------

1. Klikamy na punkt 3 i (?)Download

2. Czekamy aż się ściągnie

3. Instalujemy-> po prostu klikamy w kółko to co powinno być w miejscu "Dalej". Wyjątki:

a)Akceptacja Umowy

b)Zmiana folderu instalacji

c)zaznaczenie czegoś, zaraz po zmianie folderu instalacji

4. Dobra to było łatwe. Teraz czas na VPN

-----------------------------------------------------------Część 3----------------------------------------------------------------------

1. Ściągamy VPN

2. Po zainstalowaniu klikamy Create a new VPN Connection. Wyskoczy nam okienko że trzeba założyć Virtual Network Adapter. Klikamy Yes i wpisujemy Monster Hunter Frontier(na przykład)

3. Wpisujemy WSZYSTKO tak jak na screenie i klikamy OK

4. Klikamy Connect do utworzonego punktu i wyskoczy nam okienko. Klikamy 1 odnośnik

5. 日本へようこそ :)

-----------------------------------------------------------Część 4----------------------------------------------------------------------

1. Odpalamy grę z pulpitu, wpisujemy passy, wybieramy 1 serwer i klikamy "Begin The Game"

guide16.jpg

2. Czekamy aż gościu "podgrzeje mięso". UWAGA: W tym momencie może wyskoczyć błąd o którym mówiłem na początku. Bierze się dosłownie znikąd. Wtedy trzeba odinstalować grę i spróbować szczęścia na koreańcu

3. Klikamy 2xEnter i przenosi nas do ekranu Tworzenia Postaci

guide20.jpg

4. Cieszymy się grą

***Sposób 2: Korea***

Kroki:

1. Rejestracja na Hangame

2. Download gry i instalacja

3. Uruchamianie gry i tworzenie postaci

-----------------------------------------------------------Część 1----------------------------------------------------------------------

1. Wchodzimy na Hangame i klikamy na Rejestracje

hg1.JPG

2. Klikamy główkę z czapeczką

hg2.JPG

3. Zaznaczamy okienka przy akceptacji Umów

hg3.JPG

4. Wpisanie działającego KSSN- najbardziej kłopotliwa część to znalezienie takowego. Tutaj są linki które mogą pomóc

-KSSN-kilka dalej działa

-Poradnik jak Szukać

hg4.JPG

5. Rejestracja: nick, hasło itp

hg10.JPG

WAŻNE!!! Obok sekretnego pytania jest krateczka. Po wpisaniu odpowiedzi zależy ją zaznaczyć.

6. Wyskoczy okienko kończące rejestracje. Należy nic więcej nie wpisywać, po prostu wcisnąć pomarańczowy prostokąt

-----------------------------------------------------------Część 2----------------------------------------------------------------------

Gra będzie się BARDZO wolno ściągała dlatego polecam szybkie obejście.

1. Upewniamy się że w FIREFOX mamy FlashGot, a na dysku(byle jakim) Download Accelerator Plus

2. W firefox klikamy Narzędzia->FlashGot->Więcej opcji i w ogólnych zaznaczamy Download Accelerator Plus

3. Wchodzimy na strone Downloadu i klikamy Client Download

4. Zapisujemy za pomocą FlashGota, ten plik. Otworzy się nam okno Download Accelerator Plus. Zapisujemy clienta.

Dlaczego? Ponieważ mi na necie 8MB gra leciała 50kB, a w ten sposób jeśli trzeba będzie wyłączyć komputer ściąganie będzie można zacząć nie od 0%

5. Instalujemy grę

-----------------------------------------------------------Część 3-----------------------------------------------------------------------

1. Wchodzimy za pomocą IE na www.mhf.hangame.com i logujemy się swoimi pasami

2. Klikamy Start Game

3. Czekamy aż NProtect skończy swoje

4. Gdy otworzy się okno MHF klikamy Start Game

beztytuuwry.jpg

5. Czekamy aż chłopek "podgrzeje mięso". Potem gra sama się uruchomi.

6. Klikamy 2xEnter i otwiera się okno tworzenia postaci

7. Patrz Sposób 1, część 4, punkty 3-4

Jakby ktoś coś chciał to niech:

-Pisze na GG

-PW

-W grze(Koreański, serwer 1, channel z definicji 1)

Poradnik całkiem całkiem muszę pogratulować . Komuś się zawsze przyda .

Bardzo dobry poradnik. Gratuluję. ;)

Ja mam problem z rejestracją na Koreańskim hangame po wpisaniu KSSN wyskakuje coś takiego http://img89.imageshack.us/i/beztytuu2ci.jpg/ , a na japońskim po odpaleniu gry przy logowaniu wyskakuje błąd ID?????-???? to o ten błąd chodziło? Proszę o odpowiedź :)

O ile dobrze pamiętam to znaczy że KSSN jest już używany. Co do japońca, to nie pamiętam, ale chyba tak.

Jeszcze zapomniałbym bo też to wyskakuje z KSSN http://img191.imageshack.us/i/beztytuu3pu.jpg/ ;)

A nie ma opcij bez KSSN czy coś bo mi też nie wchodzi.

No mi tez nie wchodzi bo ja se konto na koreanskim w tales runner chce zrobic

Mój pierwszy poradnik, licze że się spodoba(w sprawie VPN zasięgnąłem po pomoc na onrpg.com)

Są 2 rodzaje rejestracji. 1 na japońskim serwerze, 2 na koreańskim. W przypadku japońskiego przy uruchamianiu może wyskoczyć błąd i... koniec,po ptokach. Zaś w przypadku Koreańskiego trzeba się natrudzić z KSSN. Opisze Obydwa sposoby.

***Sposób 1: Japonia***

Są 4 podstawowe części:

1. Rejestracja

2. Download i instalacja

3. Tworzenie VPN(maskowanie IP)

4. Tworzenie postaci

Dobra to jedziemy z tym koksem

WAŻNE!!!

Do rejestracji używamy Internet Explorera!!!

-----------------------------------------------------------Część 1----------------------------------------------------------------------

1. Wchodzimy na Monster Hunter Frontier i klikamy jak na screenie

beztytuupm.jpg

2. Wymagania: pomijamy to i klikamy dalej

3. Rejestracja: klikamy na Hangame, po wczytaniu jeszcze raz

4. Rejestracja: postępujemy jak na screenach

beztytuu3vv.jpg

beztytuu4h.jpg

5.Wybór avatara- klikamy co chcemy

beztytuu5l.jpg

6. Tera najlepsze: jedziemy na sam dół strony i mamy... kod weryfikacyjny zapisany w Hiraganie XD. i tu jest najwięcej zabawy. Aktywujemy czcionkę Japońską->Hiragama i używając Wikipedi wpisujemy ten kod. Mnie to zajęło 25 minut.

beztytuu6vf.jpg

7. Koniec rejestracji: przejeżdżamy na sam dół umowy, zaznaczamy to drugie i klikamy "Dalej"

8. Teraz teorytycznie powinno coś wyskoczyć i się zamknąć. Jeśli nie, pomagamy mu

9. KONIEC REJESTRACJI. GRATULUJE, WŁAŚNIE MACIE KONTO DO GRY W MONSTER HUNTER FRONTIER

-----------------------------------------------------------Część 2----------------------------------------------------------------------

1. Klikamy na punkt 3 i (?)Download

2. Czekamy aż się ściągnie

3. Instalujemy-> po prostu klikamy w kółko to co powinno być w miejscu "Dalej". Wyjątki:

a)Akceptacja Umowy

b)Zmiana folderu instalacji

c)zaznaczenie czegoś, zaraz po zmianie folderu instalacji

4. Dobra to było łatwe. Teraz czas na VPN

-----------------------------------------------------------Część 3----------------------------------------------------------------------

1. Ściągamy VPN

2. Po zainstalowaniu klikamy Create a new VPN Connection. Wyskoczy nam okienko że trzeba założyć Virtual Network Adapter. Klikamy Yes i wpisujemy Monster Hunter Frontier(na przykład)

guidevpn1.jpg

guidevpn3.jpg

3. Wpisujemy WSZYSTKO tak jak na screenie i klikamy OK

MHFproxy.jpg

4. Klikamy Connect do utworzonego punktu i wyskoczy nam okienko. Klikamy 1 odnośnik

guidevpn5.jpg

5. 日本へようこそ :)

-----------------------------------------------------------Część 4----------------------------------------------------------------------

1. Odpalamy grę z pulpitu, wpisujemy passy, wybieramy 1 serwer i klikamy "Begin The Game"

guide16.jpg

2. Czekamy aż gościu "podgrzeje mięso". UWAGA: W tym momencie może wyskoczyć błąd o którym mówiłem na początku. Bierze się dosłownie znikąd. Wtedy trzeba odinstalować grę i spróbować szczęścia na koreańcu

3. Klikamy 2xEnter i przenosi nas do ekranu Tworzenia Postaci

guide20.jpg

4. Cieszymy się grą

***Sposób 2: Korea***

Kroki:

1. Rejestracja na Hangame

2. Download gry i instalacja

3. Uruchamianie gry i tworzenie postaci

-----------------------------------------------------------Część 1----------------------------------------------------------------------

1. Wchodzimy na Hangame i klikamy na Rejestracje

hg1.JPG

2. Klikamy główkę z czapeczką

hg2.JPG

3. Zaznaczamy okienka przy akceptacji Umów

hg3.JPG

4. Wpisanie działającego KSSN- najbardziej kłopotliwa część to znalezienie takowego. Tutaj są linki które mogą pomóc

-KSSN-kilka dalej działa

-Poradnik jak Szukać

hg4.JPG

5. Rejestracja: nick, hasło itp

hg10.JPG

WAŻNE!!! Obok sekretnego pytania jest krateczka. Po wpisaniu odpowiedzi zależy ją zaznaczyć.

6. Wyskoczy okienko kończące rejestracje. Należy nic więcej nie wpisywać, po prostu wcisnąć pomarańczowy prostokąt

-----------------------------------------------------------Część 2----------------------------------------------------------------------

Gra będzie się BARDZO wolno ściągała dlatego polecam szybkie obejście.

1. Upewniamy się że w FIREFOX mamy FlashGot, a na dysku(byle jakim) Download Accelerator Plus

2. W firefox klikamy Narzędzia->FlashGot->Więcej opcji i w ogólnych zaznaczamy Download Accelerator Plus

3. Wchodzimy na strone Downloadu i klikamy Client Download

4. Zapisujemy za pomocą FlashGota, ten plik. Otworzy się nam okno Download Accelerator Plus. Zapisujemy clienta.

Dlaczego? Ponieważ mi na necie 8MB gra leciała 50kB, a w ten sposób jeśli trzeba będzie wyłączyć komputer ściąganie będzie można zacząć nie od 0%

5. Instalujemy grę

-----------------------------------------------------------Część 3-----------------------------------------------------------------------

1. Wchodzimy za pomocą IE na www.mhf.hangame.com i logujemy się swoimi pasami

2. Klikamy Start Game

3. Czekamy aż NProtect skończy swoje

4. Gdy otworzy się okno MHF klikamy Start Game

beztytuuwry.jpg

5. Czekamy aż chłopek "podgrzeje mięso". Potem gra sama się uruchomi.

6. Klikamy 2xEnter i otwiera się okno tworzenia postaci

7. Patrz Sposób 1, część 4, punkty 3-4

Jakby ktoś coś chciał to niech:

-Pisze na GG

-PW

-W grze(Koreański, serwer 1, channel z definicji 1)