[Poradnik/Tutorial] Jak nagrac wlasny filmik. Hypercam2

Witam.

Wiem, że może byc to zły dział, więc jak coś proszę o przeniesienie oraz przyklejenie.

Z nudów zrobiłem poradnik o HyperCam2. Jest to program, służący do nagrywania filmików w różnych grach takich jak Metin2, Tibia itd.

Dlaczego HyperCam2?

Otóż dzięki temu programowi, nasz filmik jest doskonałej jakości. Program jest lekki mimo iż posiada wiele funkcji. Polecam go.

46240907.jpg

Tutaj można pobrac (2.8mb)

Zamiast opisywac jak wszystko zrobic, wrzucam tutaj filmik.

Dzieki.

Jak widzę program ten mocno się zmienił. Kiedyś z niego korzystałem, ale był zbyt prymitywny, a teraz jak widzę jest coraz bardziej rozbudowany. Zgodność z programami niemal stuprocentowa, nie chciało nagrywać tylko w przypadku jednego programu.

OMG, stary nie wiem co Cię skłoniło do założenia tego tematu w dziale Metin2? Przecież ten program jest związany z Metin2 tak jak Winamp ze Zbigniewem Wodeckim.

Przenoszę do stosowanego działu: PORADNIKI!

Poradnik jest dobry, jednak mi się nie przyda :D Za fatygę mogę dać 9/10 bo nie chciało mi się czytać (tak szybko przejeżdzałeś że nie mogłem się zastanowić)

Witam.

Wiem, że może byc to zły dział, więc jak coś proszę o przeniesienie oraz przyklejenie.

Z nudów zrobiłem poradnik o HyperCam2. Jest to program, służący do nagrywania filmików w różnych grach takich jak Metin2, Tibia itd.

Dlaczego HyperCam2?

Otóż dzięki temu programowi, nasz filmik jest doskonałej jakości. Program jest lekki mimo iż posiada wiele funkcji. Polecam go.

46240907.jpg

Tutaj można pobrac (2.8mb)

Zamiast opisywac jak wszystko zrobic, wrzucam tutaj filmik.

Dzieki.