[Poradnik/Tutorial] Jak robic zdjecia. UOSU

Witam.

Wiem, że może byc to zły dział, więc jak coś proszę o przeniesienie oraz przyklejenie.

Z nudów zrobiłem poradnik o UOSU. Jest to program, służący do robienia zdjec w różnych grach takich jak Metin2, Tibia itd.

Dlaczego UOSU?

Otóż dzięki temu programowi, nasze zdjecie jest doskonałej jakości. Program jest lekki mimo iż posiada wiele funkcji. Polecam go.

58755352.jpg

Tutaj mozna pobrac (0.6mb)

Jak obslugiwac.

Ustawiamy sobie wybrany przycisk ktorym bedziemy robic zdjecia oraz gdzie maja sie zapisywac. Po kliknieciu przycisku zdjecie sie cyka :).

Pozdro.

Widzę, że całość była tworzona pod Ultimę, ale działa dobrze również z innymi grami. Bardziej polecam Frapsa, ale ten program też jest niezły i zgodny z większością testowanych przeze mnie gier i programów.

UOSU mimo iż w zamierzeniu był tworzony pod Ultimę Online doskonale sprawdza się w innych grach, wiem bo sam kiedyś korzystałem z tego progsa.

Ja wole klasyczny Prt Scr ;p. A różnica pomiędzy jakością nie jest tak ogromna.

Witam.

Wiem, że może byc to zły dział, więc jak coś proszę o przeniesienie oraz przyklejenie.

Z nudów zrobiłem poradnik o UOSU. Jest to program, służący do robienia zdjec w różnych grach takich jak Metin2, Tibia itd.

Dlaczego UOSU?

Otóż dzięki temu programowi, nasze zdjecie jest doskonałej jakości. Program jest lekki mimo iż posiada wiele funkcji. Polecam go.

58755352.jpg

Tutaj mozna pobrac (0.6mb)

Jak obslugiwac.

Ustawiamy sobie wybrany przycisk ktorym bedziemy robic zdjecia oraz gdzie maja sie zapisywac. Po kliknieciu przycisku zdjecie sie cyka :).

Pozdro.