Porady dla początkującego. Sety itp

Witam mam pytanie czy opłaca sie kupowac jakies całe sety rare lub epic na poziomy ok 15,16. Czy może zbierac kase na set na 24 lv np red army set albo jakis inny Epic?/ A jeżeli nie kupowac nic z tego co napisałem to na jakim lv i jaki set zrobic jako pierwszy pełny secik w grze? Mam 20 lv i gram academic (engeneer, czy jakos tak nie pamietam jak to sie pisze :D ) mam nazbierane juz ok 60-70 G.

Witam mam pytanie czy opłaca sie kupowac jakies całe sety rare lub epic na poziomy ok 15,16. Czy może zbierac kase na set na 24 lv np red army set albo jakis inny Epic?/ A jeżeli nie kupowac nic z tego co napisałem to na jakim lv i jaki set zrobic jako pierwszy pełny secik w grze? Mam 20 lv i gram academic (engeneer, czy jakos tak nie pamietam jak to sie pisze ) mam nazbierane juz ok 60-70 G.

Stary ja enginerem pierwszego potka uzyłem na 50 lvlu może... to postac do expienia bajecznie prosta, wiec jesli ci sie nie chce marnować kasy na darmo to daj se spokoj z jakimis setami do 40 przynajmniej... reszta to zielone lub niebieskie ewentualnie.. i to glownie bronie bo i tak enginerem nie takujesz tylko twoj alfredo.. wazne zebyś miał duże obrazenia i tyle.. pozdro

Nie opłaca sié składać seta na lvl mniejszy niż obecnie najwyższy, ta gra funkcjonuje tak, że zabawa zaczyna się dopiero po wbiciu lvl cap'a. Bronie magic/rare spokojnie wystarczą żeby expić, zmieniasz je co przedziały, czyli 16,24,32,40 itd a zbroje wymieniasz tylko wtedy kiedy brakuje Ci many, czy hp, nie ma nawet potrzeby kupowania całego zestawu magic/rare na 16,24.32,40 itd

DEzieki za odpowiedzi. A mam jeszcze pytanie, skąd wziąć mounty w dragon nest??

Taki zwykły koń to za medale konne, które lecą na nestach hellach, można je też kupić w th, a pozostałe są w Deluxe Box'ach

Kolejne pytanko. Skąd wziąc itemki do wsadzania do broni bonusów... chodzi mi o te bonusy ze nazwa itemku wygląda tak "Nazwa Itemu (nazwa bonu)" a w opisie itemu jest np powiekszenie obrazen albo szansa na zadanie wiekszych obrazen + podnoszenie statysty w %.

To sa Jade'y, rare (niebieskie) lecą na dungeonach na poziomie abyss, epicki (złote) na nestach normal mode, one są od 40 lvl, na mniejszy nie ma.

Witam mam pytanie czy opłaca sie kupowac jakies całe sety rare lub epic na poziomy ok 15,16. Czy może zbierac kase na set na 24 lv np red army set albo jakis inny Epic?/ A jeżeli nie kupowac nic z tego co napisałem to na jakim lv i jaki set zrobic jako pierwszy pełny secik w grze? Mam 20 lv i gram academic (engeneer, czy jakos tak nie pamietam jak to sie pisze :D ) mam nazbierane juz ok 60-70 G.