Poranne treningi

Witam,

Czy warto ćwiczyć o 6 rano? oczywiście musiałbym wstawać o 5.20 ubrać się i zajechać rowerem na siłownie po czy wrócić ok .7.30 byłbym w domu i szedł do szkoły na 8, czy nie będzie problemu z skupieniem po treningu? Bo po szkole jest krucho z czasem a zależy mi żeby chodzić na siłownie było by to 2x w tyg. Jakie są wasze opinie o tym / Jeśli tak to kiedy zjeść co najlepiej zjeść po prostu jakieś rady jeśli jest w stanie udzielić.

Z góry dziękuję!

jasne ze mozesz ale pytanie od ktorej jest czynna twoja silownia i najlepiej jakbys spal te 7/8h wiec musialbys sie kłasc bardzo wczesnie :)

Zawsze możesz zająć się kalisteniką. Daje dobre efekty (przynajmniej mi), ale trzeba umieć wykonywać ćwiczenia, bo jeśli coś źle robisz to d*pa.

Polecam kanał szelin5000 na YT.

Z tym, że ja ćwiczę coś codziennie robiąc z dzień przerwy na tydzień.

Świetne efekty daje połączenie kalisteniki i siłowni 3x w tygodniu po 2 partie i do tego raz w tygodniu 30-40 minutowy bieg. Dzięki siłowni zbudujesz masę mięśniową, dzięki kalistenice "wyżyłujesz się", a bieganie pozwoli Ci obniżyć poziom tkanki tłuszczowej. Mówię z własnego doświadczenia i naprawdę polecam taki sposób ćwiczeń. Oczywiście tutaj jest znacznie więcej kwestii do omówienia, ale nie chcę niepotrzebnie mieszać Ci w głowie.

Jeśli chcesz znaleźć ćwiczenia kalisteniczne, odwiedź kanał "Brendan Meyers".

Jeśli chodzi o jedzenie, to ważne, żebyś odżywiał się zdrowo, jadł jak najmniej przetworzone produkty, omijał cukry proste, tłuszcze trans itp. Po pewnym czasie sam stwierdzisz, co najlepiej na Ciebie działa i co Ci najbardziej pasuje. Wszystkie informacje o tym, co jest zdrowe, a co nie znajdziesz w internecie :)

@Dentysta111 Mit o wymaganych 8h snu został dawno obalony, 6h wystarcza.

EDIT: Zapomniałem napisać, żebyś jadał po 5 posiłków dziennie, jeśli masz taką możliwość.

z rana najwieksze stezenie testorenu hehe

@up Twoje 5 posilkow to tez mit.

mozna mozna

Witam,

Czy warto ćwiczyć o 6 rano? oczywiście musiałbym wstawać o 5.20 ubrać się i zajechać rowerem na siłownie po czy wrócić ok .7.30 byłbym w domu i szedł do szkoły na 8, czy nie będzie problemu z skupieniem po treningu? Bo po szkole jest krucho z czasem a zależy mi żeby chodzić na siłownie było by to 2x w tyg. Jakie są wasze opinie o tym / Jeśli tak to kiedy zjeść co najlepiej zjeść po prostu jakieś rady jeśli jest w stanie udzielić.

Z góry dziękuję!