Poratujcie! Crown of Kings, moja gra na androida

Hejka wszystkim. piszę bo potrzebuję waszej pomocy. Mniej więcej tak od roku dłubie sobie i robię swoją gierkę na androida. Powolutku, systematycznie wieczorkami na tyle ile mam czasu. No i generalnie przyszedł ten moment żeby wrzucić to w googla i zderzyć się z krytyką :slight_smile:

Tutaj podrzucam link: Crown of Kings

Śmiało wystawiajcie 1 gwiazdkę jak jest lipa to przynajmniej będę wiedział żeby hobby zmienić no chyba że przypadnie do gustu to też się podzielcie taką oceną to mi serduszko pierdzielnie z dumy. Bardzo bym liczył na konstruktywną krytykę :slight_smile:

Na ten moment zajmuję się tworzeniem samouczka. Jestem świadomy że gracze czują się zagubieni po włączeniu gry i pracuję już nad rozwiązaniem tego problemu.
Pozdrawiam serdecznie!

Zgodnie z przepisami licencja jest wydawana przez królestwo, w którym znajduje się jurysdykcja znajduje się kasyna z bitcoinem i kryptowalutami , to działanie strony internetowej z grami internetowymi. Właściwe oceny tutaj można uzyskać na wirtualnym rynku gier z zagranicznych kasyn online, co jest niesamowitym sposobem, aby je uzyskać, oferując oferty w układzie oprócz określania autoryzacji opłaty morskiej, przypisania do organów regulacyjnych zajmujących się miejsce wydania licencji morskiej.