Porozmawiajmy o tolerancji

Witam, dzisiejsza kawa posiada swoje korzenie w wydarzeniach z działu 'szukam graczy'. Kto ma wiedzieć ten wie, kto nie wie - zapewniam, że znajdzie się ktoś, kto takiej osobie wszystko opowie.

Lincz spotykany przez mniejszości w Internecie jest okropny, czego byliśmy świadkami na naszym podwórku. Atak, na środowiska, uwaga. nie robiące nikomu żadnej krzywdy, a do tego promujące takie wartości, jak higiena, zdrowy tryb życia i schludność. Naprawdę? Naprawdę przeszkadza wam, że osoba B, szuka innej osoby B, gdy większość jest A. Co jest z wami ludzie, skąd tyle agresji i braku pewności własnej tożsamości płciowej? Gdzie się podziała polska gościnność i posła tolerancja? Jaka jest wasza tolerancja? Opowiedzcie.

Szczerze nie rozumiem skąd tak idiotyczne (Bo nie da się tego inaczej nazwać) ataki na osobę, która nic nikomu nie zrobiła i co więcej, która w ŻADEN! sposób nie próbowała nikogo sprowokować (Niestety niektórzy sami sobie to robią, że odbierają takie rzeczy jako prowokację). Założyciel tamtego tematu wyraźnie podkreślił dlaczego szuka tego typu graczy, a inni mają obowiązek to albo uszanować, albo zignorować. Dlaczego polska mentalność każde atakować wszystko co inne niż nasze? Mnie np. dużo bardziej irytują imbecyle biegający z koszulkami z logiem PW, którzy w dużej części nawet nie potrafią rozwinąć tego skrótu. Gdzieś zobaczyłem takie dość mądre zdanie (Nie pamiętam gdzie) "Dużo polskich dzieci zostało wychowanych nie do takich czasów, w jakich żyjemy".

Trole zawsze były i zawsze będą, jeśli ktoś nie narusza regulaminu to może sobie gadać co chce na jakiś temat, rozmawiamy o tolerancji osób bb/aa, powinniśmy też tolerować osoby którym to przeszkadza.

Toleruję osoby, którym to przeszkadza. Nie toleruję jednak (Już nawet nie jako człowiek, a jako moderator) bezpodstawnych ataków na jakąkolwiek osobę tylko dlatego, że komuś nie pasuje jego obecność/gust/orientacja/cokolwiek tego typu. Chcesz wyrazić niezadowolenie względem czegoś? Zrób to, nikt Ci nie broni, ale zrób to bez atakowania danej osoby w temacie, który dotyczy czegoś zupełnie innego niż tego, co było w tamtym temacie ciągle poruszane.

Trole zawsze były i zawsze będą, jeśli ktoś nie narusza regulaminu to może sobie gadać co chce na jakiś temat, rozmawiamy o tolerancji osób bb/aa, powinniśmy też tolerować osoby którym to przeszkadza.

Jak coś, co nikogo nie atakuje, może przeszkadzać? Moim zdaniem, takie cos nie pasuje tylko kryptogejom, którzy przez takie rzeczy przez przypadek mogą powiększyć swoje wątpliwości dotyczące własnej orientacji, która musza na każdym kroku sobie udowadniać.

Moim zdaniem, takie cos nie pasuje tylko kryptogejom, którzy przez takie rzeczy przez przypadek mogą powiększyć swoje wątpliwości dotyczące własnej orientacji, która musza na każdym kroku sobie udowadniać.

Daruj sobie swoje zdanie w takim razie bo jest ono obraźliwe. Bronisz jednych obrażasz drugich. Jeżeli nie masz nic ciekaweg do powiedzenia lepiej milcz. Zostaw mądre tematy mądrym osobom.

Jak coś, co nikogo nie atakuje, może przeszkadzać? Moim zdaniem, takie cos nie pasuje tylko kryptogejom, którzy przez takie rzeczy przez przypadek mogą powiększyć swoje wątpliwości dotyczące własnej orientacji, która musza na każdym kroku sobie udowadniać.

Ale tu wali hipokryzją na kilometr, o Jezu :D

Daruj sobie swoje zdanie w takim razie bo jest ono obraźliwe. Bronisz jednych obrażasz drugich. Jeżeli nie masz nic ciekaweg do powiedzenia lepiej milcz. Zostaw mądre tematy mądrym osobom.

Tobie?

Tolerancja kończy się tam gdzie zaczyna Pis, tak pół żartem pół serio trzeba było zacząć. Aczkolwiek rządząca partia, jest nastawiona negatywnie na "gościnność", co wpływa na opinię publiczną. Zamykamy się we własnym kraju i nie zwracamy uwagi na nikogo. Po co nam UE (jak jesteśmy ponoć sami wystarczalni), odcinając się od Europy jesteśmy mniej otwarci. Jeśli chodzi o internet no cóż (jeszcze żyjemy w wolnym kraju), to jest temat rzeka. Na czym ma polegać Tolerancja w internecie ? Jeśli jesteśmy na danym forum/portalu/blogu, staramy się przestrzegać tam spisanych zasad. Mamy regulamin który obowiązuje, trzeba go pilnie przestrzegać, aby nie naruszyć dobra wspólnego. Chyba internet jest najbardziej tolerancyjnym miejscem, spotkamy tutaj wszystkich niepełnosprawnych i pełnosprawnych ludzi, którzy mogą pokazać swoje zadowolenie albo i niezadowolenie z życia. Byłem teraz 4-5 miesięcy w Anglii, czułem się bardziej obcy niż w Irlandii. Niechęć do Polaków narasta, czym tym jest spowodowane (nie wiadomo może przez byt dużo migrację). Bezpieczniej mi było wejść w internet, niż wyjść na ulice w tym kraju aby nie zarobić w reya. Więc jeśli chodzi o internet uważam, że tolerancja jest dość duża. Spotykam wiele fajnych osób (nawet ostatnio dziewuchę się poznało przez facebook'a). Jednak jeśli chodzi o nasz kraj na żywo, wskaźnik tolerancji spada. Ostatnio pobito w Poznaniu faceta, bo uznawał inną religie. 2 miesiące potem chłopak jechał na rowerze i pobił staruszkę, czemu nie wiadomo ? Chociaż Polacy potrafią się jednoczyć, ostatnie wydarzenia pokazały, że jeśli chcemy to potrafimy walczyć. Walka trwała o wolne sądy, gdzie łamano konstytucje. Potrafili wyjść na ulicę i się wzajemnie tolerować. Nie ważne z jakiej partii, nie liczyło się skąd pochodzisz, tylko walka o Wolne Sądy. Każdy się wtedy czuł Polakiem, że należy do społeczności i jest obywatelem RP. Jeśli polityk wypowiada słowa, że wyborca jest Kanalią to dlaczego wyborcy mają być tolerancyjni ?

Temat tolerancji już dawno urósł do takiej rangi, że nie ważne co ktoś myśli, czy robi, zawsze w którąś stronę będzie nietolerancyjny. A ja mam na to jedną, najlepszą opcję. Mam to w d*pie. Jak ktoś mi się nie podoba, bo ma inne zdanie, inny kolor skóry czy orientację to mam go w d*pie. Niech robi co chce, niech żyje jak chce. Póki to nie wpływa na moje życie i osób które są mi bliskie, to mam to w d*pie.

Roztrząsanie tego tematu nie ma najmniejszego sensu, zawsze będą różne zdania i nikt tego nie zmieni. Jedna strona nie namówi drugiej na swój sposób myślenia, bo ludzie z natury nie lubią przyznawać się do własnych błędów, natomiast ubóstwiają wytykać takie innym, nawet jeśli nie mają racji w tym wytykaniu :D

Od siebie jeszcze dodam, że poniżanie kogoś, obrażanie, czy właśnie wytykanie jest domeną głupców. Było kiedyś takie powiedzenie. Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

Podsumowując, jeśli ktoś na forum obraża kogoś innego to jak dla mnie jedyną opcją jest ban i usunięcie posta. Dziękuję dobranoc.

Jak dla mnie ten konkretny przypadek zaczyna się w innym miejscu. Po co X szukając osób do grania zaczyna od tego, że jest homo? Ma zamiar się z tym jakoś obnosić na każdym kroku? Mam znajomych tylko do gier, których znam tylko wirtualnie od 10 lat+ dobrze się bawimy już tyle lat a ani razu nie padł temat naszej orientacji bo i po co? Gramy w gry a nie idziemy na podryw...

Ja podzielma zdanie vredd juz 2 temat gdzie w topic jestem HOMO .... bez przesady ... Jestem tolerancyjny ale jak ktos musi na sile pokazac ze jest inny jest dla mnie smieszne i zalosne. Badz sobie kim tam chcesz ale nie rob pokazowek... ZA chwile wleca teatu "wegan szuka" , "gender szuka" ...

No i co z tego, że wlecą takie tematy? To tylko pokazuje waszą żałosną polaczkowość, że szczypie was d*pa od każdej odmienności.

@T4l4r przestań się kompromitować. Poza tym dawanie na ten sam poziom pedofilii, terroryzmu i homoseksualizmu nie jest zbyt racjonalne.

Wlasnie o to chdozi ze juz niedlugo nie bedzie mozna nic napsiac pwoeidziec, ze to czy tamto mi sie nie podoba, bo "szczypie d*pa" .... Idealny przyklad pokaskiwac jest ok ale jak masz przeciw to juz "polaczek" ? Poprostu wedlug mnie za duzo juz tej tolerancji wszedzie do okola. Zamiast atak terorystyczny nazywamy to incydentem zeby ohh tyleko nie urazic , poklaskujmy gwalciela itd..... Do czego zmierzamy ja sie pytam...

@Ksarou a prop skoro jestes taki tolerancyjny to czemu nie uszanujesz ze mam odmienne zdanie ? tylko odrazu obrazasz ? to jets toleracja?

Moim zdaniem tolerancji w nas jest dosyć dużo, tak samo jak z jej brakiem. Temat obrażania kogoś w innym temacie to nie kwestia tolerancji, ale przede wszystkim wychowania. Jeżeli ktoś nie został nauczony szacunku do drugiej osoby i do jej przekonania, to nawet gdyby ktoś walił głową w mur, i tak się tego szybko nie nauczy. Warto podkreślić iż w temacie o poszukiwaniu" homogracza " znaleźli się hejterzy homoseksualizmu jak i obrońcy, co moim zdaniem pokazuje idealnie iż tolerancji w nas jest tak dużo jak jej brak, oraz że w internecie każdy ma prawo pisać o swoich przekonaniach i ma prawo oczekiwać poklasku bądź krytyki. Chociaż przede wszystkim jestem przeciwny temu iż ktoś się otwarcie afiszuje, tam gdzie nie trzeba ze swoją orientacją seksualną, swoimi wierzeniami itd. Wiadomo, że jak ktoś na forum o mmo będzie szukać homoseksualnych graczy, to jakaś dzieciarnia będzie mieć paliwo do trollowania, tak samo jak ktoś by szukał gracza araba, albo czarnoskórego bo coś tam.

Temat tolerancji już dawno urósł do takiej rangi, że nie ważne co ktoś myśli, czy robi, zawsze w którąś stronę będzie nietolerancyjny. A ja mam na to jedną, najlepszą opcję. Mam to w d*pie. Jak ktoś mi się nie podoba, bo ma inne zdanie, inny kolor skóry czy orientację to mam go w d*pie. Niech robi co chce, niech żyje jak chce. Póki to nie wpływa na moje życie i osób które są mi bliskie, to mam to w d*pie.

Roztrząsanie tego tematu nie ma najmniejszego sensu, zawsze będą różne zdania i nikt tego nie zmieni. Jedna strona nie namówi drugiej na swój sposób myślenia, bo ludzie z natury nie lubią przyznawać się do własnych błędów, natomiast ubóstwiają wytykać takie innym, nawet jeśli nie mają racji w tym wytykaniu 

Od siebie jeszcze dodam, że poniżanie kogoś, obrażanie, czy właśnie wytykanie jest domeną głupców. Było kiedyś takie powiedzenie. Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem. 

Podsumowując, jeśli ktoś na forum obraża kogoś innego to jak dla mnie jedyną opcją jest ban i usunięcie posta. Dziękuję dobranoc.

To już drugi albo któryś z kolei temat Xasarma o homoseksualizmie i mam wrażenie, że pewne osoby na tym forum po prostu szukają pretekstu, by zacząć o tym dyskusję.

Wszystko byłoby ok, bo przecież forum od tego jest, gdyby nie było to opisane "Hej, porozmawiajmy o tym problemie, który jest powodowany przez homofobów", a zamiast prawdziwej konstruktywnej dyskusji mamy "no ja nie rozumiem, jak można być nietolerancyjnym, mamy 2k17, takie osoby są X, Y lub Z (za X, Y, Z wstawcie sobie dowolną obelgę).

Gdzie przeważnie problemu nie ma, a już na pewno nie na taką skalę w jakiej próbują to przedstawić niektóre osoby.

Serio ktoś zarzuca wyzywanie osób homoseksualnych innym ludziom... wyzywając ich od homofobów, ludzi ograniczonych itd.

Wyznaję zasadę, że jak coś mnie nie dotyczy to mam to w d*pie, jakiś gościu napisał, że chce znaleźć osoby z takiego środowiska to niech sobie szuka, jego wolna wola po co od razu go atakować? W gimnazjum lubiłem wchodzić w sprawy innych ludzi ,ale nauczycielka od Polskiego zawsze mi powtarzała żeby "zajmować się swoim ogródkiem a dopiero kiedy będzie idealny można oceniać ogródki innych" i od kilku lat trzymam się tej dewizy :)

Powiem wam, że kiedyś grałam z pewną dziewczyną. Normalna laska, po dwóch latach znajomości dopiero odkryłam, że jest lesbijką.

I... Nic. Świat się nie zawalił.

Wprawdzie ja raczej nie należę do osób tolerancyjnych, ale jakoś kompletnie mi nie przeszkadzało to, że jest homo, ba, przez ponad dwa lata nawet nie pomyślałabym o tym. Zachowywała się normalnie i chwała takich ludziom. Moim zdaniem czasem ci "inni" sami prowokują, bo serio szukanie gracza i na dzień dobry dawanie info, że jest się homo jest... Dziwne? Wręcz nietaktowne bym powiedziała. Jeszcze trochę a będą ogłoszenia przegięte w drugą stronę "Cześć, jestem Marek - heteroseksualny, szukam kogoś do gry".

Jak to mawiają - "Im mniej wiesz, tym lepiej śpisz". Serio lepiej czasem zachować dla siebie pewne informacje.

Co do samego tematu tolerancji to był on przecież już raz (żeby tylko raz) w Kawie na ławę więc nie będę powielać, kogo interesuje moje zdanie (heh) ten sobie poszuka :P

Dam dzisiaj (i nie tylko dzisiaj- stały układ) wylizać sobie tyłek i i jaja. Nie umawiam się typowo na scat - jak będzie mi się chciało to przy okazji dostaniesz do ust a jak nie to mozesz językiem i palcami się pobawić w mojej dziurce. Chce poczuć mega ssanie na moim odbycie. Mam lokum. Szukam konkreta. Interesuje mnie w.s.pa.r.ci.e 5..0 z.e.ta za każdym razem. Nie wysyłam fot.

kontakt discord Aeth#0224

Jestem pedałem i chcę być traktowany jak pedał