Postać na dobry początek?

Siema.

Właśnie dziś (jak się ściągnie) postanowiłem zagrać w D3:RoS (dostałem od kumpla) i moje pytanie jest następujące:

~postać na szybki start ? (Tak chce poznać lore aczkolwiek przejść w miarę szybko grę)

~rifty ? korzystać z powerlevelingu ? czy lepiej samemu przejść grę ? i wbić lvl ?

~gdzie znajdę więcej ludzi ? Hardcore czy Standard ? (wiem że gra mało osób, z tego co słyszałem)

~Top tier na GR widze same Wizardy i Monki (inne są unplayable na wyższych GR ?)

~grałem trochę w PoE na lidze Breach (skończyłem na III Akcie xD i mam zamiar wrócić od nowa na nstp. ligę) czy między przerwami w PoE, D3 da rade mi się spodobać (jestem pół casualem xd)

~bd grał pierwszy raz na PC (pykałem trochę z kumplem na PS4 co-op'a) są jakieś różnice w grze, prócz UI ?

Dzięki i pozdrawiam

Wizard jest o tyle dobry, że ma build pod archonta i może byc niesmiertelny jak umie się go zrobić ( nieśmiertelność działa na każdej postaci i jest związana z klejnotem i pasem, na yt jest filmik dotyczący niesmiertelnego wizarda, sprawdzałem to i działa), dzieki teleportacji gra sie nim szybko ale ciągłe klepanie klawiszami w teleportacje i redukcje ccd z czasem nudzą, mnich ma dobre sety pod mantre, każda klasa postaci jest dobra, to zalezy głównie od buildu, graczy najwięcej gra wieczorem jest ich nawet sporo. Ogólnie ne skupiałbym sie na tabeli wyników bo to zwykły wyścig szczurów, obecnie trwa sezon 9, możesz sobie spokojnie grac, sam wbiłem prawie 600 paragon od początku sezonu a nie gram non stop i nie zarywam nocek. bardzo dobrze gra mi sie obecnie crusaderem, miałem każda postac oprócz szamana, postacie pousuwałem i zaczałem od nowa by sobie utrudnić gre. Na hardkorze mało osób gra, znajda się i tacy co cisna na standardzie a większość na sezonie gra. Jeżeli chodzi o rifty to rób solo GR rób w party zawsze lepiej, jak zrobisz postać sezonowa to możesz w trybie publicznym pykać szczeliny z innymi, głownie ja to robie by zbierać oddechy, na szybki start to wizarda weź, gra sie nim szybko aczkolwiek wiele osób by polemizowało bo każda klasa jest dobra.

Siema !

Dzięki za odp.

Mój wybór padł jednak na Demon Hunter'a <3:D

Tutaj link do postaci xD http://eu.battle.net/d3/en/profile/Azeris-2385/hero/89274519

Gra się fajnie mimo Single Player xD (przechodzę lore i zaznajamiam sie z mechanikami :3)

I mam jeszcze jedno pytanie :

~ lepiej dwie Ręczne Kusze czy Kusza, łuk / Kołczan ?

Siema.

Właśnie dziś (jak się ściągnie) postanowiłem zagrać w D3:RoS (dostałem od kumpla) i moje pytanie jest następujące:

~postać na szybki start ? (Tak chce poznać lore aczkolwiek przejść w miarę szybko grę)

~rifty ? korzystać z powerlevelingu ? czy lepiej samemu przejść grę ? i wbić lvl ?

~gdzie znajdę więcej ludzi ? Hardcore czy Standard ? (wiem że gra mało osób, z tego co słyszałem)

~Top tier na GR widze same Wizardy i Monki (inne są unplayable na wyższych GR ?)

~grałem trochę w PoE na lidze Breach (skończyłem na III Akcie xD i mam zamiar wrócić od nowa na nstp. ligę) czy między przerwami w PoE, D3 da rade mi się spodobać (jestem pół casualem xd)

~bd grał pierwszy raz na PC (pykałem trochę z kumplem na PS4 co-op'a) są jakieś różnice w grze, prócz UI ?

Dzięki i pozdrawiam