Poszukiwana dobra gierka PVP

Witam serdecznie zgromadzonych.
Prosiłbym o polecenie dobrej gierki nastawionej na PVP.
Szukam czegoś w miarę świeżego, niekoniecznie nastawionego na jakiś wielki grind.
Zaznaczam, że nie musi być to typowe MMORPG, może to być jakaś dobra gierka PVP na telefon czy przegladarkę. Może jest coś co nie wymaga spedzenia mnowstwa czasu na grindzie żeby dobrze bawić się w PVP. Najlepiej żeby było to solo PVP.
Na pewno odpada Albion i Tibia. Z tymi grami miałem styczność i szukam po prostu czegoś nowego.
Plusem będzie na pewno duża ilość graczy i małe P2W.
Może jest coś takiego czego nie znam, a mile mnie zaskoczy.
Za wszelkie propozycje bardzo dziekuje, pozdrawiam. Avan

Jeżeli chodzi typowo PVP to ciężko znaleźć MMORPG bez potrzeby grindu eq jedynie GW2 mi przychodzi. Co do samego pvp to ci zostają po prostu gry typu moba fps czy bijatyki są one przeważnie bez p2w. Na telefon czy przegladarke ciężko znaleźć jakiś nie p2w tytuł żeby było oferowane PVP że względu na twoje umiejętności raczej to są platformy do wyciągania hajsu. Z moba takim przystępna gierka jest SMTIE o ile podobają Ci się bogowie i 3D grafika, walka jest dość ciekawa miło się spędza się czasz i przystępne tryby walki. Z bijatyki to Tekken, Soulcalibur lub UFC chodź nie wiem czy jest dostępne na PC. Z tych 3 najprzyjemniej walczylo mi się w UFC. Co do fps za dużo nie pomogę bo głównie to grałem w CS:GO rozgrywka prosta szybka i przyjemna. Testowałem też hunter arena dość fajna walka fajne tryby i typowe PvP. Teraz też był news o jakiejś gry amazon też nastawione na PvP i tryb battel royal. Z przegladarkowych gram w Naruto Online lecz bez grubego portfela nie polecam pomimo fajnych walk, multum kombinacji drużyn Ale bez 500 zł miesięcznie nie ma co grać.

czekaj na lost ark tam są spoko arenki do pvp :smiley: zonk brakuje 1v1 hahaha debile nie zaimplementowali arenki 1v1 … dlatego odszedłem od tej gry bo nie chciało mi się czekać 10 minut żeby zagrać 1v1 (w meczu 3v3 ale bijesz się 1v1) i potem zdechnąć w 20 sekund :smiley: quality trening

Grind jest sensem mmorpgów więc jesli nie chcesz grindu to nie chcesz mmorpg. W takim razie dobrym wyborem będzie jakaś strzelanka, moba lub inna arenówka.

  • League of Legends
  • Smite
  • Dota 2
  • Call of Duty Warzone
  • Rainbow Six Siege
  • Apex
  • Destiny 2
  • Dead by Daylight (też można zaliczyć jako PvP)
  • Deceit
  • Paladins
  • Ovewatch
  • Planet Side 2
  • Conqueror’s Blade

Można jeszcze dorzucić do tej listy CS:GO jak ktoś chce, ale ja tej gry nie będę polecał :stuck_out_tongue:. Co do reszty to przejrzyj sobie, zobacz z czym co się je. For honor i conqueror’s blade są średniowiecznymi grami więc jak chcesz machać mieczem to polecam te dwie gry. Jak strzelanie ci nie przeszkadza to masz dużo większy wybór.

Co do 1 vs 1 to z tytułów aktualnie w topce chyba tylko for honor ma specjalny tryb dueli. Niestety ale od zawsze gry drużynowe cieszyły się większym powodzeniem, dlatego piłka nożna, siatkówka czy koszykówka są bardziej popularne od tenisa/szachów/golfa, to samo z grami komputerowymi :stuck_out_tongue:

1lajk

Moze Guild Wars 2? W tej grze można grać tylko i wyłącznie PvP, pomijając całkowicie PvE.


Na tym kanale znajdziesz trochę nagrań (również z PvP) tam poniżej jak sobie zjedziesz, to są porobione różne playlisty.

Sprawdź sobie Warhammer Return of Reckoning https://www.returnofreckoning.com
Zdecydowanie jeden z lepszych MMO jeśli chodzi o PvP.

1lajk

Coś dostępne na pc i na komórkę z pvp? Może karcianki albo auto chessy? Fajne szczególnie do zmulania na komórce.
Z propozycji które jeszcze nie padły i nie są mmorpgami to - bitewniaki takie jak world of tanks i podobne, gry sportowe jak rocket league, strategie np. total war albo starszy age of empires, bardziej wymagające fpsy jak tarkov albo hunt showdown.

Zapraszam do gry GLORIA VICTIS świetna gra w której jest ważny skill :slight_smile: Zapraszam tak że do nacji Midland ! Polska gildia to Kingdom Of Poland !

Mmorpg (które mają dużą społeczność, bo o niszowych nawet nie wspominam)

  • Guild Wars 2

Mmo

  • The Division 2
  • Call of Duty Modern Warfare 2019

Mobile

  • Brawl Stars

warhamer return of reckoning to tylko grupowe pvp solo to zostaniesz zjedzony przez zergi / grupki ludzi :smiley: oczywiscie to nie jest tak że to cały czas jest grupowe pvp bo znajdziesz drugiego takiego janusza to se go zabijesz solo ale ogólnie gra nastawiona pod party jest. I jak lubisz wowa to spoko bo nawet addony posiada jak w wowiku

Sensem gier rpg jest rozwój postaci. To w jaki sposób chcesz ją rozwijać zależy od Ciebie. Tyle.
Moim zdaniem:
Najlepszymi mmorpgami są gry sandboxowe, które oferują nieliniową i jak najmniej ograniczoną możliwość rozwoju. Takimi prawdziwymi sandboxerami są m.in. Eve Online, Albion czy ArcheAge.

Jednakże nie o to @Avangard pytał. Według mnie najlepszą odpowiedź udzielił @larshi. Dodałbym do tego jeszcze niedocenianą w Polsce wydaje mi się produkcje, aczkolwiek świetną - Hunt Showdown. Poza tym jakiś Rocket league, Team Fortress 2, PubG, Star Craft 2, czy chociażby seria Fifa. Gier pvp jest mnóstwo.

1lajk

Dzieki piękne wszystkim za polecenia, biorę się za przeglądania.
Gdyby jednak coś komuś jeszcze wpadło do głowy, śmiało proszę pisać.
Pozdrówki

Jeżeli jesteś zainteresowany grą MOBA na telefon to zdecydowanie NIE polecam Mobile Legends… ta gra zeżarla mi około kilka miesięcy realnego czasu z życia, ponad 2000 meczy obecnie na liczniku, to gra do której ciągle wracam bo niesamowicie wciąga, ogromna społeczność, gra bardzo dopracowana i ciągle aktualizowna, dla mnie czyli już obecnie starego weterana gier Pvp, przerosła wszelkie oczekiwania… Pozdro :wink:

Moim zdaniem grind to najlepsza sprawa w mmorpg dlatego może się przekonasz i zmienisz zdanie jak zagrasz w Lineage 2 bo ten rpg ma superowy system pvp solo jak i w teamie.

Tak i nie ma gdzie grać. Chyba, że na prywatnych serwerach które tak samo szybko powstają jak upadają.

Oj jest jeden prywatny serwer gdzie masz 10k ludzi xd

10k ludzi “podzielić” na 6 czy 8 bo wszyscy na MC latają? Nie dzięki. Z ciekawości jaki to serwer?