Poszukiwana dobra karcianka

Cześć.
Coś tam grałem w MTGA i Hearthstone ale zbyt dużo czasu w tych karciankach nie spędziłem. Szukam czegoś do pogrania kilka godzin w tygodniu, żeby sobie czasem poklikać w robocie.
Zależy mi żeby szybko znajdowało przeciwników do pojedynków i żeby gra była rozbudowana. Coś tam mogą za nią zapłacić jakieś 100zł wydać na start ale żeby nie do każdej gry tyle bulić.

  • Hearthstone
  • Magic: The Gathering Arena
  • Gwint
  • The Elder Scrolls: Legends
  • Shadowverse
    Te tytuły znam, wybrać coś z tego. Czy może macie jakieś lepsze propozycję?

Z tego co wiem Shadowverse nie jest p2w, mam znajomego co dużo w niego pogrywa, a nie wydał na tą gierkę ani grosza. Jesli więc nie przeszkadza ci mangowy styl karcianki to myślę, że jest to najlepsza opcja.

No i też MTGA jako, że to protoplasta wszystkiego, chociaż dużo osób odbija się od tej karcianki i się im nie dziwię, bo jednak na dzisiejsze czasy ma kilka wkurzających mechanik :stuck_out_tongue:

1lajk

Wiedźmina bierz.

1lajk

A ja polecę mobilna karcianke My Turn, która jest w early accessie i ma spory potencjał, nie jest klonem HSa, twórcy słuchają podpowiedzi ludzi na discordzie i czynnie biorą udział w dyskusjach. Obecnie są trzy tryby rozgrywki: standard, ranked i draft. Karty da sie wyfarmic z achivmentow i battle passa. Nic nie mam z reklamy gry, jedynie satysfkacje, jak sie uda jakiegos Polaka zwerbowac, bo tworcy to Azjaci.

Hearthstone (jeśli nie przeszkadza ci pay2win), Legends of Runeterra (tu nie ma p2w). Magic the gathering sam zamierzam sprawdzić ale na nowym kompie.

Pokemon TCG Live