Poszukiwana gra mmorpg

@ScypionXP
Człowieku, pomyśl trochę, proponujesz grę w której rozgrywka wymusza tworzenie postaci o określonej klasie a nie takiej jaka się komuś podoba. Jest to zatem istotna kwestia która może zaważyć o tym czy dana osoba zdecyduje się grać w tę grę. Ja nieco sarkastycznie zwróciłem na to uwagę, bo być może dla autora wątku istotne jest to czy może grać każdą klasą jaką chce, czy musi grać taką - którą wymusza na nim community danej gry.
Po twoich komentarzach można śmiało wnioskować że masz ogromne problemy z wyobraźnią i zrozumieniem intencji innych osób.

Ech… Zaprawdę niewiele mi już pozostało wiary w słuszność kierunku którym zdaje się podążać ewolucja homo sapiens.

np w takim eso o tyle fajnie zrobione jest to że klasy są BARDZO luźne - znajomy gra nightblade’m (taki rogal) ale jak mu nie podeszło to po prostu zmienił drzewko i już jest czymś w rodzaju maga i zamiast staminy używa magicki

Wszystko fajnie, ale jak grasz rasą która ma pasywki rasowe pod staminę - to już taka zamiana nie jest w 100% bezproblemowa. Pasywki rasowe w TESO są dość upierdliwe i w sumie obnażają pewien brak spójności w całym systemie TESO. Chodzi o to że niby masz pełną dowolność w konstruowaniu postaci, ale co jakiś czas trafiasz na ograniczenia rodem z klasycznych systemów. No bo dlaczego np nie mogę być Bretonem w 100% pod staminę? Albo dlaczego jest tak mało broni i granie pod magiczny atak skazuje nas TYLKO na jedną broń. Albo dlaczego jest taki prymitywny podział na broń staminową i magiczną? Boli w oczy z jednej strony taki rozrzut i dowolność a z drugiej dość prostackie ograniczenia.
Ale w innych grach nie jest wcale lepiej, no może poza Guild Wars 2. :grinning:

Archeage ma wszystko co wymieniłes. Są serwery f2p z opcją abonamentową oraz serwery b2p gdzie w item shopie sa tylko przedmioty kosmetyczne. Polecam jednak wersje darmową gdyż walutę premium można zarobić bez problemowo nie inwestując w grę. Ja kupilem tylko raz konto premium a gram w AA od Kwietnia. Na serwerach ludzi sporo, jest co robic. Jak szukasz ekipy do gry Polecam Serwer Jakar.
Mamy własną polską gildie,