Poszukiwane MMO z spellami AOE

Siemka!
Na starcie już powiem, że zdaję sobie z tego sprawę, że w dobie dzisiejszych MMORPG to dość dziwne wymaganie, jednak ostatnio odczułem nostalgię do gry Angels Online, w którą kiedyś grałem wiele lat, lecz zrobiło się z niej ogromne P2W ścierwo :<
Jeśli chodzi o grindowniki, to grałem w BDO, feeling expienia był niesamowity, lecz z czasem poczułem się jakbym z pracy wracał na 3 godziny do pracy, bo niestety za mocno się wciągnąłem, lecz jednak w pewnym momencie zaczęło mnie to nużyć… Poszukuję MMO, w którym będą spelle AOE, którymi będę mógł spamować na spotach. Zależy mi jednak na tym, by gra była w miarę żywa, żeby nadal było w niej dosyć graczy, by mieć z kim pograć :slight_smile:
Z góry dziękuję za pomoc!

Ciekawe… To chyba chodzi o prawie każdą gre która wyszła w historii.
Więc, w myśl że jak się pomaga głupim to samemu się głupkiem kończy, nie moge pomóc. :smiley: Bo bez sensu wymieniać.
Pomaga nauka szybkiego czytania i pisania. xD

Jestem ciekaw o jakich Ty grach mówisz, nie chodzi mi o spam AOE jak w WoWie czy Metinie. Bardziej o to co w Tibii jest, czy w tym Angels Online

Po za BDO nie masz takich gier mmo. Możesz spróbować HnS, albo jakieś rzadko bądź w ogóle nie aktualizowane starocie pokroju metina, innych opcji nie ma. Można hejtować BDO ile się chce, ale trafili idealnie w niszę na rynku :stuck_out_tongue: