Poszukiwani aktywni gracze

Ref

Pw

Ref

Chętnie pograłabym z kimś w lola, jak i również jakąś inna grę. W sumie jestem otwarta na mmorpgi, sama poszukuje i nie mogę miejsca znaleźć bo grupy nie ma :frowning:

nic dziwnego jak nie ma nic dobrego na rynku a co było dobre to upadło…
w sumie też bym w coś pograł w lola nie umiem więc raczej odpada :smiley:

Raczej jak siedziałem na głosowym nikt nie patrzy na to czy umiesz grać, liczy się przyjemność i dobra zabawa, ja na weekendzie mam wolny czas ale chłopaki coś tam grają i w tygodniu :wink:

Juz wysylam pw do osob zainteresowanych.
Powoli zbieram nam sie wiecej osob. … Mysle za za jakis czas napewno sie na cos zdecydujemy. :slight_smile:
Na ta chwile ciezko nam sie zgrac, ale wiadomo swieta ida malo czasu, praca i inne obowiazki.

Chętnie pogram w lol’a lub jakieś mmorpg :slight_smile:
Można prosić o kontakt?

+pw

Ref

Aktualnie gram w wow’a na warmane :wink: Wróciłem po 6 letniej przerwie i nie żałuję, gram ogólnie solo, bo nie znalazlem chętnych niestety, ale jeśli ktoś chce się przyłączyć to zapraszam, może uda nam się zbudować małą społeczność, gram w hordzie jak cosik :wink: Jak ktoś się skusi na wspólne wędrówki i mucenie questów pisać PW :wink:

Nie jestesmy jeszcze przekonani na 100% na wowa. Ale odezwiemy sie napewno jak bedziemy grac :wink:

Ref

Ref

Ref

Hej,
Wieczorkami mogę pyknąc LoL/CS:GO, wrócę też z do WoW’a, lub L2 na starsze kroniki :wink: Wiek 23 lata

+pw

Ref

Ref.

Ref