Poszukiwani aktywni gracze

Witam
A więc szukamy aktywnych graczy którzy będą chcieli pograć wspólnie w takie tytuły jak:
-Pubg
-LOL
-Black Desert
Obecnie jest nas 5 aktywnych i parę którzy grają w inne gry. Jesteśmy na etapie szukania mmorpg w którym zostalibysmy dłużej. Przegraliśmy dosłownie we wszystkie tytuły jakie są. W lolu jesteśmy rangami na poziomie platyny, w pubga gramy od niedawna. A w bdo mamy geary na tet/pen.
Gramy w wolnych chwilach. Często bywa tak że nie możemy się zgrać gdyż jesteśmy w wieku 24-28. Wiadomo są sprawy ważne i ważniejsze. Wszyscy chodzimy do pracy mamy swoje obowiązki. Dlatego chcemy żeby po odpaleniu kompa było z kim zagrać.
Myslimy nad wowem trochę, może albionem. Ale jesteśmy otwarci na propozycje. Jeżeli ktoś byłby chętny pisać komentarz a napewno się odezwę podam discord. I na discordzie już porozmawiamy o wszystkim :slightly_smiling_face:.z góry przepraszam za interpunkcje i wszelkie błędy. (pisze z telefonu)
Pozdrawiam. Team RoG

1lajk

W sumie, coś tam bym pograł, bo ostatnio mam więcej czasu na to, wiek 23, zgłaszam się (ostrzeżenie, nie grałem w nic oprócz lola do którego wróciłem około 3 tygodni temu) ;>

+pw

Ja bym pograł z kimś ale w theHunter Call of the Wild™ .
theHunter Call of the Wild™ aktualnie ma spore promocje na steam , warto kupić grę + wszystkie DLC i co najważniejsze to to że to najlepsze polowanie ever.

20 grudnia wychodzi inferna co wy na to?

Muszę odmówić. Rozmawiałem, pytałem. Nie podchodzi im ten tytuł. Ale dzięki i powodzenia. :slightly_smiling_face::+1:

Inferna różniez niestety nie będzie grana. Nie chcę cytować znajomych. Ale ta gra jak na 2020r. zaraz jest naprawdę słaba. Wybacz i różniez życzymy powodzenia.

Zdaje sobie sprawę że dobry tytuł ciężko jest znaleźć… Ale probujemy… Najwyżej będzie trzeba poczekać z rok może dwa. Na coś co naprawdę będzie ładne i grywalne. Czekamy dalej na propozycje jak i aktywnych graczy do gier które wymieniłem. :slightly_smiling_face:

u mnie jest ten problem że grałem we wszystko i już mam ograne może z 200 mmorpg i już mi się nie chce do nic wracać bo pogram 2-3 dni i się nudzi. Czekam na coś nowego i inferna może być tym czymś, wygląda kiepsko ale ja lubię takie gry jak będzie solidnie zrobione to się bedę bawił w pvp. W styczniu ogram TemTem mam już nawet kupione

Może i tak jeżeli podoba Ci się z tego co widziałeś to pewnie ze spróbuj. My szukaliśmy coś z trochę lepsza grafika jak np. Bdo, AA, Final Fantasy lub właśnie albion bo te lupy z graczy są fajnym pomysłem. Nie namawiam ale jeżeli będziesz chciał pograć lola lub pubga. Może jakieś dayZ ew. Tarkov. Pisz śmiało zaglądam tutaj parę razy dziennie. :slightly_smiling_face:

w lola gram od 2008 roku :stuck_out_tongue:

Ref

Większość żyćka to solo, solo i solo… Czas to zmienić. Głównie grywam w LoLa, Overwatch… ostatnio nawet pogrywam Warframe. Co do wieku to 20 latek :slight_smile:

+pw

Ref

Mogę w lolka pograć, 4fun.

ktoś gra w lolka teraz? na EU WEST na smurfach i najlepiej diament ELO na mainie ?

Hej. Na EuW bedziemy sie przenoscic kiedy odblokuja transfer kont, mamy wbite platyny… bylby diament gdybysmy mieli wiecej czasu :stuck_out_tongue:

Hej Bizo1.
Bardzo chetnie pogramy w lola.
+pw

Ref