Poszukiwania

Siemka poszukuje jakiegos mmo, ktore wciagnie mnie na dluzej i nie przestanie zaskakiwac.
Gralem w wiekszosc gierek, lecz zawsze konczy sie to brakiem zainteresowania, a w rezultacie odstawieniem w kat. Gralem w wiele gierek od strategii typu dofus, wakfu, po non-targety i wszelakie tytuly. Jedyne wymagania jakie mam to:

  • najlepiej f2p
  • zeby wciaglo na dluzej, niz miesiac
  • najlepiej cos w co moglbym dawac rade solo
  • zeby istnialo jakies pvp

To może wymień gry w które grałeś i dlaczego przestałeś, będzie łatwiej wtedy coś polecić.

Zgaduje że padnie odpowiedź “Bdo,Aion,gw2,archage ale p2w a zresztą nie warto tylko gry P2P/B2P” W kazdych wątkach jest tak wystarczy poszukać :\

Brzmi to jak pobożne zyczenie kobiety jakiego by chciala faceta… Zadna gra nie bedzie Cie ciagle zaskakiwac z czasem kazda staje sie zwyczajna a granie w nia czesto jest kwestia przyzwyczajenia. Poza tym to czy cie cos wciagnie czy nie to kwestia twojego gustu. Niektprzy rozplywaja sie np nad wow a dla mnie to obecnie juz gniot niestety.
Poza tym powinienes opisac bardziej jaki end game cie interesuje czy ciagle windowane staty na itemach jak w wow czy rozwoj osobisty gracza ze stalym ilvl.

ESO. Będziesz zaskoczony, jak gra możne być nudna. Znudzi ci sie do 10 lvla:^^

2lajki