Poszukiwanie ekipki :)

Witam, przerzucilem sie z gier mmo na wota i chcialbym dolaczyc do jakiegos plutonu w ktorym sa ludzie sklonni to nauki oraz do dobrej zabawy bez spiny :)
Bardzo fajnie by bylo jakby to byl jakis "dorosly" pluton poniewaz nie lubie grac z ludzmi 13/14 letnimi :)\

EDIT: oczywiscie co do wieku sa wyjatki :)

max tier w garażu?

jak cos ja moge dolaczyc w garazu mam : t110e4,t110e5,AMX 50b,121 ,panther 2 ,Rhm borsig,Tiger 2 ,m12 ,jgtig 8,8cm i wieeele, wiele innych. Pain0405 nick (51,5% win rate)

Nie zrozumcie mnie zle ale zaczalem grac 3 dni temu i mam prawie V tier dopiero :)

nie rozumiem grasz 3 dni i masz prawie 5 tier? nołlajfisz czy co? :)
a co do gry ja czasami głównie w soboty i piątki pogrywam sobie jakoś od miesiąca albo dwóch, mam tiery od 1 do 4 c:

efektywność w bitwach mam słabą... główny powód? 10fps :/ cóż może cos uda mi sie z tym zrobić ale wątpię

3 dni i V tier.? Nic dziwnego... widocznie dobrze mu się gra ;)

Jakbyście chcieli zagrać to piszcie PM, czasem można mnie znaleźć w grze, ale nie często bo sam nie lubię grać.

Mam wszystkie tiery oprócz V(mogę grać niższym tierem).

nick w grze: Harv3steR (http://www.noobmeter.com/player/eu/harv3ster/500494553/)

Poczytaj na tym forum. Na pewno znajdziesz odpowiednich ludzi. Powodzenia.

Twórz gildie/klany, zapraszaj znajomych, umawiaj się na rozgrywki i korzystaj z dodatkowych funkcji. Dołącz do nas na www.needparty.eu

Witam, przerzucilem sie z gier mmo na wota i chcialbym dolaczyc do jakiegos plutonu w ktorym sa ludzie sklonni to nauki oraz do dobrej zabawy bez spiny :)
Bardzo fajnie by bylo jakby to byl jakis "dorosly" pluton poniewaz nie lubie grac z ludzmi 13/14 letnimi :)\

EDIT: oczywiscie co do wieku sa wyjatki :)