Poszukiwanie MMORPG

Witam,
Mianowicie poszukuję mmorpg, próbowałem już wielu (WoW, GW2, ESO, Albion Online, Metin, 4Story, Gloria Victis, Conqueror’s Blade, EVE Online, SWOTR, LOTR Online, BDO). Wywnioskowałem z moich doświadczeń, że poszukuję gry która nie ma oprawy typowo azjatyckiej czyli anime. Poszukuję gry, której akcja rozgrywa się w uniwersum średniowiecznym lub sci-fi. Najlepiej jakiś F2P lub niedrogie (jestem studentem xd). Bez P2W. Chciałbym też, aby w grze byli jacyś gracze, po 10 osób w głównej lokacji.
Z góry dziękuję za pomoc :slight_smile:

Eve Online - jedyne mmo SF w które warto zagrać.

Z tym się zgodzę, ale wydaje mi się że jest to jeden z tych bardziej hardocorwych mmorpg.

to fakt, słyszałem nawet określenie przez znajomego, że to gra przez którą odczuwał depresję xD ale jeśli chcesz się wciągnąć w porządny świat sf i ma to być MMO to w sumie nic innego na rynku wartego uwagi nie ma. Reszta to niestety światy fantasy które są w tym gatunku gier najpopularniejsze. No i obecnie jest dość mało gier wartych uwagi i wszystkie z nich przewijają się w każdym temacie poświęconym szukania tego “najlepszego MMO na dłużej” :smiley:

1lajk