Poszukuję drużyny do gry

Witam!

Ostatnio chciałem wrócić do GW, ale zapomniałem nazwy postaci, tak więc zakupiłem Trilogy ^^

Poszukuję ludzi do gry od zera, gdyż samemu za bardzo nie chce mi się grać, a jak wiadomo granie ze zgraną ekipą jest o 100x lepsze :D Co do kampanii to mogę się dostosować (jeśli ktoś ma 1 kampanie :) ). Dobrze by było jakby była możliwość rozmowy przez mikrofon :D

Pozdrawiam

Hej,

Ja właśnie rozpoczynam zabawę na oficjalnym trialu, jeżeli masz ochotę, to pisz na mój nick( taki sam jak na forum )

Miłego grania.

Lepiej poszukaj jakiejś słabej gildii, bo w GW zostali już sami starzy "wyjadacze", a oni głównie sc'ki i dungi.

Ale jbc służę pomocą, nick: Might Tay

Ja też właśnie ściągam triala, to możemy się jakoś ustawić.

Pisz na gg: 4903626

GW. PaPeK Warrior Pl

Ja mogę pograć. Mam wszystkie kampanie i dodatek EOTN. Grę kupiłem rok temu ale znudziła mi się ( pewnie dlatego, że grałem sam), zamierzam zagrać z kimś. Mój nick w grze to: Ve Pest Łowca 10lvl w kampani Prophecies lub Mitinger Master w kampani Factions Rytualista 20lvl. Mam możliwość komunikacji na TS3 lub skype, preferuje skype. Możecie mnie częściej spotkać na postaci Ve Pest.

Witam!

Ostatnio chciałem wrócić do GW, ale zapomniałem nazwy postaci, tak więc zakupiłem Trilogy ^^

Poszukuję ludzi do gry od zera, gdyż samemu za bardzo nie chce mi się grać, a jak wiadomo granie ze zgraną ekipą jest o 100x lepsze :D Co do kampanii to mogę się dostosować (jeśli ktoś ma 1 kampanie :) ). Dobrze by było jakby była możliwość rozmowy przez mikrofon :D

Pozdrawiam