Poszukuje filmów

Witam, otóż brat za niedługo wraca do Polski i zapytał się czy mogę mu zgrać parę filmów. Gatunki obojętne chociaż preferowane to komedia, horror, akcja. Najlepiej by były dostępne z polskim lektorem. Oczywiście dobre, interesujące filmy. Mam nadzieję że parę takich się znajdzie :)

Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął - całkiem fajna komedia (może nawet nie do końca komedia), dająca trochę do myślenia, The Babadook - horror z całkiem ciekawym pomyłem. Oba polecam. Z pewnością same trailery na YT rozwieją wszelkie wątpliwości. ;)

Spokojnie znajdziesz w sieci z lektorem.

Przede wszystkim Interstellar, fabuły nie zarysuję bo to po prostu trzeba zobaczyć samemu, niesamowite widowisko. (akcja/sci-fi)

-W stronę Słońca (Sunshine)- Ekipa astronautów wyrusza ze skutej lodem Ziemi, kierują się w stronę Słońca. Mają dostarczyć ładunek który ma przywrócić życie naszej gwieździe. Przy celu napotykają wiele problemów oraz odnajdują statek załogi która miała wykonać tą samą misję przed nimi. Imo muzyka w tym filmie 11/10.

- Iluzja (Now you see me), akcja/komedia- W skrócie film o współczesnych magikach którzy okradając bogatego biznesmena pomagali zwykłym ludziom. Ich prawdziwym celem było jednak dołączenie do elitarnej i tajnej grupy najlepszych na świecie iluzjonistów.

- Synchronicity, akcja/sci-fi- film o podróżach w czasie

- 13 Hours The Secret Soldiers of Benghazi, akcja- Żołnierze bronią tajnej placówki USA przed przeważającymi siłami wroga.

- Nienawistna Ósemka, akcja/komedia- Tutaj powiem tylko że to dobra komedia akcji bo wszystko inne zepsułoby widowisko :P

- John Wick, akcja- Główny bohater mści się na gangsterach którzy zabili psa będącego ostatnim prezentem od zmarłej żony.

Inne tytuły warte polecenia:

- Good Kill, akcja

- Kanał (The Canal)- horror

- Bogowie Ulicy (End of Watch)- akcja/dramat

- Helikopter w Ogniu (Black Hawk Down)- klasyk akcji

- Raport z Europy (Europa Report)- akcja/sci-fi

- Ostatni Pasażer (Last Passenger)- akcja

- Psy Mafii (Triple 9)- akcja

- Objawienie (Exposed)- akcja/dramat

To chyba wszystko z takich najważniejszych, wszystko pisane z głowy więc mogą się pojawić jakieś błędy :) Jak będzie Ci mało to daj znać, znam jeszcze mnóstwo ciekawych tytułów.

ode mnie trochę azjatyckiego kina akcji wysokiej jakości;

-"War Of The Arrows" 720p/lektor

oraz

-"Saving general Yang" jakość znośna/lektor

obydwa są super, polecam.

Witam, otóż brat za niedługo wraca do Polski i zapytał się czy mogę mu zgrać parę filmów. Gatunki obojętne chociaż preferowane to komedia, horror, akcja. Najlepiej by były dostępne z polskim lektorem. Oczywiście dobre, interesujące filmy. Mam nadzieję że parę takich się znajdzie :)