Poszukuje good mmo

Witam. Chciałbym prosić żeby ktoś mi doradził jakąś gre rpg mmo. Jestem otwarty na różne rodzaje, nie przeszkadzają mi zwierzęta zamiast ludzi (lubie różnorodność) jako championi, chciałbym jakiś przytulny klimat, żeby można było robić rajdy, dungeony i żeby było troche ludków ;d. Lubie nowoczesną grafikę niż starszą, noi gra może być bezpłatna i płatna ale żeby zapłacić za nią jednorazowo, poszukuje gry na długie miesiące lub lata.
Z góry dziękuje :slight_smile:

teso

WoW, Aion, ArcheAge

Możesz zobaczyć riders of icarus(global) /divine icarus (priv) dość sporo graczy ale zależy od serwera. Można być człowiekiem albo potworem lolitką. Lapiesz mounty do latania (walka też w powietrzu) i jeżdżenia, przekszalcasz w pety które dają staty lub na seale do eq. Są dungi raidy, server vs server vs server pvp w specialnej krainie.

Klasy healer, tank, ranger(magiczny lucznik), wizard, berseker, assasins, trickster loli support, magican wizard loli.

Grafika dość ładna jak chcesz spróbować i grasz po 20 często to napisz pw

@SkyGrey jestem zainteresowany twoją propozycją riders of icarus jednak nie moge wysłać wiadomości prywatnej do ciebie, jednak może gdybyś ty do mnie wysłał udałoby mi sie odpowiedzieć?

Wow classic
Gw2
eso
oldschool runescape
i jeszcze archeage, tylko poczekaj na unchained