Poszukuje Graczy do nowego Klanu

Witam
Po wielu latach doświadczenia w graniu w przeróżne tytuły mmorpg doszedłem do wniosku że w każdym (no prawie każdym) brakowało mi jednego, a mianowicie silnej spójnej gildi. Jeli już takowa sie znalazła to bądz gra się “zepsula” np przerodziła sięw pay2win bądź gildia zatrzymywała się albo wręcz cofała w rozwoju <praktycznie każdy inny tytuł>.

W większosci tych grup ludzi udzielałem się w “dowodztwie” a dwukrotnie prowadziłem swoja Gildie z pewnymi sukcesami jednak z braku czasu musiałem wtedy odpuscic.

Chcec stworzyc więc od nowa grupę w miare ambitnych osob ktore chcą się przyłożyc do rozwoju dużego polskiego community MMORPG nie tylko w nim być ale również działac aktywnie.

Co do tytułu potencjalnego MMO w którym wystartujemy.
Sprawa jest do głebszego przemyślenia w grupie już.
Jestem otwarty na propozycje w tym temacie jedyne wymagania sa takie że gra musi posiadać zarówno sensowny kontent PvE jak i PvP.
Planowo chciałbym żeby Struktura gildi wygladała następujaco :
Guild Leader
2 x Officer Commander
2-3 Rekrutantów z uprawnieniami oficerskimi.
2-3 Researcherów zajmujących się “wywiadem” na temat nowości gry, buildów, sposobów szybkiego zarabiania/expienia itp.
Dowódcy drużyn jako że preferowany będzie system Constant Party ich ilość bedzie zmienna.

Szczególy w stylu Nazwy/Loga/Discorda gildi itp stworzymy wspolnie z głównym trzonem gildi.

Jesli jesteś zainteresowany/a i masz trochę wolnego czasu proszę o wiadomości na maila adikkosyt@gmail.com
W zgłoszeniu proszę o kilka-kilkanascie zdań
Na twój temat według wzoru

  1. Imię + Nick + preferowana rola w grze <DPS melee/DPS range/Tank/Healer/Support>
  2. Wiek
  3. Dotychczasowe doświadczenie w mmorpg < czas + tytuły>
  4. Doświadczenie w dowodzeniu/zarządzaniu gildią/ludźmi.
  5. Czas w którym najczęściej jestes online
  6. Ewentualnie uwagi dodatkowe pomysły które mogą się przydać.
  7. Konakt pozamailowy jako że nie sprawdzam go co 5 minut <Facebook/steam acc/nr telefonu/blizzard login>

Pozdrawiam Adrian-Adikkos

1lajk

Odswieżam

i jak są ludzie ? gracie w cos ?