Poszukuje graczy

Poszukuje osób, które zechciały by zacząć przygodę z DN EU od początku. Wymagany Ts3 :)

Wysłane z mojego HTC Desire 310 przy użyciu Tapatalka

Witam. Ogladalem dzisiaj film na podstawie dragon nesta i jakos tak mnie wzielo zeby sprobowac. Biore sie za sciaganie i moglbym zaczac od poczatku. TS3 oczywiscie mam ;]

To jak mozna to sie podpinam pod granie

Może pogralbym, ale nwm czy jest ta nowa klasa.Bo jak nie to zalezy.Albo kij z tym.Pobieram też!

chodzcie zagramy samemu nudno a w gronie razniej :)

Ma ktos ts ... ja juz sciagam z http://www.dragonnest.eu tak ?

Tak to to.Ja będe potem koło 12 to ts załatwie.

ok ;] jak cos bede robil swordsmana ;] a na ts bede mogl wejsc okolo 16:30

a gra ktos teraz? jak tak podawajcie nicki

W sumie miałem już w Vindi zaczynać, ale skoro do DN zbiera się ekipa to chyba warto spróbować. :D

dlatego pisze podawajcie nicki i czym gracie badz bedziecie grac a narazie na ts sie jakis na poczekanu ogarnie :)

Swordsman nick : Selimm . karol a Ty?

Ja tez z checia pogram , mam juz 40+ lvl ale zawsze moge zaczac od poczatku Nick : MirajaneIX

a może by tak założyć gildie?? Tylko nie taką która powstanie z inicjatywy graczy na forum którzy zagrają raz i zrezygnują ;p Powinniśmy stworzyć gildie AKTYWNYCH i pomocnych graczy w której usuwa się ludzi po kilkudniowej nieobecności :)

Jestem za tym zeby jutro kolo 10 rano zrobic jakies spotkanie na TS ( w grze tez ) podamy sobie Nick , założymy jakas gildie i zaczniemy cos razem expic... Bo inaczej watpie zeby sie udało jakos nas pozbierac :unsure: Ktos za ? :D

Ja juz dzisiaj moge wbic na ts ;] wlasnie wchodze do gry i bede powoli expil ;] jutro rano mysle ze bede w grze ale na ts'a nie bede mogl wejsc

Wyslijcie mi adres ip na tsa

Wysłane z mojego HTC Desire 310 przy użyciu Tapatalka

z chęcią zacząłbym z wami gre bo w ekipie gra sie na prawdę świetnie :D jednak zacząłbym od 24 lvla gdyż to jest najmniejszy z moich postaci ( a mam wszystkie) mogę nawet założyć gildie jeśli znajdą sie chętni gracze :)

Ja aktualnie gram razem z kolegą. Nie wiem jak z innymi co pisali w tym wątku. Niestety mój kolega nie ma Ts3 ale postaram sie go przekonac aby sciagna

Wysłane z mojego HTC Desire 310 przy użyciu Tapatalka

i jak zebrała się jakaś ekipa ??