Poszukuje kogoś do wspólnego grania w POE(dopiero zaczynam)

Tak jak wyżej, jedyne czego “wymagam” to najlepiej +18 i komunikacja DC/TS. I tak, wiem, że większość ludzi gra solo itd. Ale miło byłoby z kimś zagrać, pogadać etc.

Śmieszne jakieś +18 a każdy rozwija się w swoim tempie i tak, największa część “dorosłych” graczy to mentalnie dzieci, nawet nie ma przyjemności z rozmowy,… ja za takie coś podziękował,… mi nawet płacili za gry i to chyba jedyny plus tego towarzystwa. Praktycznie nie ma ludzi na jakimś normalnym poziomie takze ten, pozdrawiam

jestem taki wspaniały , ze mi aż płacili oh ah, 18 latkowie to dzieci, jestem wyjątkowy , piękny , zadbany chodzę w rurkach i mama co dzień gdy robi mi śniadanie mówi “proszę mój wyjątkowy synku. kiedyś będą Ci płacili za grę w pixele nie zmarnuje się Twoje 10 lat przy komputerze , jesteś taki dorosły”… także ten teges , pozdrawiam … jak nie masz nic do powiedzenia to po co pier… głupoty. Kogo Synek Twoje zdanie interesuje na ten temat… .

jeśli dalej kogoś szukasz to z chęcią czasami mogę pograć. Mayyu_The_Rak i aktualnie gram na psotaci o nazwie NewBorred

“Śmieszne jakieś +18 a każdy rozwija się w swoim tempie i tak” i jeszcze jakis tekst,ze ci płacili. Chyba jak cie pukali. Ty pewnie nawet 15 nie skonczyłes i mi nie odpisuj bo nie chce mi sie z toba dyskutowac tylko wkurwiaja mnie idioci co pierdola głupoty tak jak ty :slight_smile: