Poszukuję ludu :D

Witajcie mam na imię Dominik i posługuję się nickiem Domix221.

O co chodzi?

Poszukuję grupę ludzi lub pojedyncze osobniki którzy by ze mną grali w WoT-a.

Grałem kiedyś i 3 dni temu do tego wróciłem więc od tamtego momentu wile się zmieniło. Nacja ZSRR.

+ Możliwe nagrywanie filmów na YT :)

Przy okazji mój kanał: http://www.youtube.com/user/domix221

Edit:

Skype domix2212

Bardzo chętnie ;) To nagrywanie to może niekoniecznie, ale pograć możemy. Haczyk jest jedynie taki, że dopiero na dłuższe granie będę miał czas w weekend, bo mam w tej chwili remont = kiepsko z czasem.

Gram wszystkimi nacjami, prawie wszystkimi liniami technologicznymi od I do VIII tieru, więc coś się w garażu do pojeżdżenia znajdzie ;)

Również mógłbym zaoferować swe towarzystwo. Problem jest jedynie taki, że ograniczam teraz czas spędzany na graniu, by nie być tak straszliwym no lifem, a aktualnie poświęcam się głównie grze w LoLa. 2-3h (z naciskiem na 2) dziennie i tyle, nie więcej. Mój top tier - francuska bestyjka VIII tieru z linii TD. Poza tym mam T29 i mniejsze sztuki takie jak pz IV. Staram się dobrnąć do ARL 44.

Ja bym chętnie pograł, tylko problem jest taki, że będę nowy w tej grze i czy by nie robiło to problemu :>?

Co do mnie, to jeśli byś już wbił IV tier albo chociaż nawet III to już spokojnie można by tworzyć razem pluton. Mam B1, heavy tanka IV tieru, a wbicie III tier to kwestia 2-3h, do końca dnia nie powinno być problemu z nabiciem jakiegoś czwartotierowca :)

Muszę sobie zastrzec, że głównie będę grał KV-5, ewentualnie jakimiś V tierówkami, bo muszę zarobić pewną sumę na zakupy w grze (+/- 5 000 000 kredytów). Do 30 września chciałbym rozbudować garaż, bo potem będzie słabo z czasem.

z mila checia pogral bym z kim w WoTa, podpinam sie pod temat nick w grze MmoHunter

NomadSocho gotowy do boju ^^ od 5 do 9 tieru mogę latać :)

Ja jeszcze zobaczę, chwilowo czekam na podpięcie neta w mieszkaniu :] póki co tylko z komórki lub pracowy...

chętnie bym pograł nick w grze Dzikiu posiadam kv 1 i tdka 5 francuskiego miałem inne ale posprzedawałem

Witajcie mam na imię Dominik i posługuję się nickiem Domix221.

O co chodzi?

Poszukuję grupę ludzi lub pojedyncze osobniki którzy by ze mną grali w WoT-a.

Grałem kiedyś i 3 dni temu do tego wróciłem więc od tamtego momentu wile się zmieniło. Nacja ZSRR.

+ Możliwe nagrywanie filmów na YT :)

Przy okazji mój kanał: http://www.youtube.com/user/domix221

Edit:

Skype domix2212