Poszukuję "mentora" do GW2

Szukam osoby, która od nowa wprowadzi mnie w świat gry, wytłumaczy mi wszystko no i nie będzie gburem, ani burakiem. Chętnych zapraszam do pisania na discordzie.
Mój discord: Scyzoryk#8615

Czyli rozumując po mojemu chcesz aby Ci ktoś wyłożył kawę na ławę bo Ci się nie chce wejść na YT’ lub/i wiki GW2
.Mógłbys też przyłączyć się do jakiejś gildii.Ja 90% informacji sam znajdywałem lub odkrywałem po swojemu.Raz tu na forum poprosiłem o pewną pomoc.
Początki zawsze są trudne’ ale ta gra nie posiada wysokiego progu wejścia zasadniczo.

Tak wprost, zamknij Morde MikelluS.
Zaargumentuję :wink: Poprosił, to spełnij jego prośbę, lub won. Sam się niczego nie dowie, bo jeśli NIE KUPI tej gry to nie będzie mógł pisać DO NIKOGO NA PRIV, ani na czacie globalnym, nigdzie. Dziwi mnie też że napisał, aby gbury i buraki się nie odzywały, więc milcz. Pomyśl czasem, skoro nie ma wiedzy na temat gry to skąd ma wiedzieć czego szukać na YouTube? Wpisz sobie “ważne info na temat gry”, następnie jak już obejrzysz te 300 filmików o tym co jest istotne, bo każdy mówi co innego, to mu napisz że nie pracujesz i nie masz nic ciekawszego dorobienia niż oglądanie tego.

Hej
Zajmuje sie mentoringiem jednak najblizsxy mozliwy kontak tak zebym mogl Ci poswiecic troche czasu to bedzie piatek ok godz 23 lub sobota w ciagu dnia/wieczora

Co do tego co napisano powyzej - tak mozna na wlasna reke i sie da tylko ze mmorpg ma to do siebie ze to temat dosc szeroki i osoba wskakujaca do takiego swiata to nawet nie wie czego ma sxukac a co dopiero mowic o efektywnym szukaniu. Mija zazwyczaj sporo czasu i/lub prob bledow zanim osoba zaczyna zbierac info uzyteczne/aktualne bo… Ogladajac tj wspomniales yt itd trzeba brac pod uwage ze np ktos tlumaczy Ci build i filmik ma z pol roku i teraz ten build moze byc do wyrzucenia bo wszedl balans patch. A nie wyobrazam sobie zeby osoba majaca 100h w mmorpg bedzie w stanie dokonac analizy balans patcha i odniesc go do mechanik szczegolowych klasy.
Ale zeby nie bylo ja sam dochodzilem do wszystkiego tylko mysle ze to co sam odkrylem w rok mozna spokojnie bylo przyswoic w miesia.

sorry że tak długo nie odpowiadałem, masz dzisiaj czas?

Dzisiaj dopiero ok 23:30-24

Osmantus tak wprost to ty zamknij pysk. Ja nikogo nie obrażałem nie masz prawa obrażać ludzi. Po drugie podstawka jest za free więc można testować.
Jedno hasło na YT Guild Wars 2 Pl i w pierwszych linkach sporo informacji podstawowych. nie 300 filmików:)
PS Autor tematu pewnie sobie i tak odpuścił.