Poszukuje MMO dla Casuala - By sobie pograc po pracy ;)

Hej!

Poszukuje gierki przy której będę mógł spędzać wieczorki a w weekendy nawet noce.
Byłoby fajnie gdyby gra była F2P ale również, jeżeli chodzi o pieniądze również nie stanowi to problemu jeżeli gra będzie sie podobała oczywiście!
Gry które mi się podobają głównie to non-targety
Bardzo przypadły mi do gustu: Diablo ,Vindictus, Destiny2(stare bardzo XD - Nie umiałem się odnaleźć jak ostatnio próbowałem zagrać), MuOnline, LoL, Valorant - Gry w których mógłbym siedzieć godzinami :smiley:
Co mi się nie spodobało: Lost ark - Fajna gra, ale przy wyższym poziomie trace vibe “Casuala”, Tibia - Zbyt hardkorowe

Jeżeli macie jakieś propozycje, chętnie rozważę, nawet chętnie dołączę do jakieś ekipy.

Serdeczne dzięki ! :slight_smile:

Elder scrolls online, teraz masz promkę na steam za 23,97zł, podstawka + dodatek Morrowind, zabawy jest na setki godzin.

Guild Wars 2, ftp można długo się pobawić. Jeśli Ci się kiedyś spodoba możesz dokupić dodatek.

1lajk

Gloria Victis - polecam. Gram sobie w nacji Midland i nie narzekam. To taka gra, gdzie można spędzić wiele godzin, ale ogromna część społeczności gra casualowo. Masz tu oczywiście non target. Koszt gry jest nieduży, a warto spróbować. Dla kogoś nowego jest to super, bo mnóstwo tu można odkrywać mechanik. Zanim się wszystkiego nauczysz, to minie z miesiąc, a devy wprowadzają co tydzień jakieś nowe poprawki. Masz tu bardzo rozbudowany crafting, ale gra przede wszystkim polega na open pvp z bardzo letnim systemem loota (zabiera się zwykle jeden element pancerza). Gra jest hardcoreowa, jeśli chcesz grać bronią 2h ponieważ istnieje blokowanie kierunkowe jak w M&B, ale na tarczowniku, konnym czy łuczniku można sobie spokojnie casualowo grać. No i nie ma tutaj klasy jednej - można tworzyć ciekawe hybrydy. Fajny jest tu rynek tworzony przez graczy. Generalnie polecam jeśli masz grupę znajomych. Jeśli samemu, to polecam dołączyć do jakiejś gildii - bardzo jest to pomocne na początku, aby ogarnąć ten ogrom mechanik. Część tych mechanik dotyczy tylko gildii, więc luzik :slight_smile:

FF14. Jak nie chcesz robić edgamu jako pro. To sobie na luzaka pykasz swoim tempem. Dungony i Rajdy maja nawet lvel dla causali (story) tak byś poznał fabułę z randowami na spokojnie a nie musiał z gildią ćwiczyć ubicie bossa :slight_smile: no i do 60lvl jest free twiec jakies pare miesiecy by się na spokojnie z grą zapoznać :slight_smile:

Elder scrolls online, to jest moja pierwsza myśl. Ewentualnie polecam też Guild Wars 2. Oba tytuły wręcz idealne dla casualowego grania xD

czkaj na diablo imortala będzie na pc i phony.

1lajk

Kolejny ten sam obsrany temat jakich już tysiąc na tym forum. Ciężko wejść na kategorie “szukam MMO” i poświęcić 2 minuty na poczytanie setek odpowiedzi na to samo pytanie. Mam wrażenie, że to ciągle jedna i ta sama osoba pyta żeby tylko guru wrzucił to na główną…

Również polecam gw2. Od jakiegos czasu naplywa bardzo duza ilosc nowych graczy (szczegolnie tych z wowa) wiec na poczatkowych mapach jest sporo aktywnosci i grupowych eventow.

Weterani gry aktywnie pomagaja nowym odnalezc sie w grze. Jezeli oprocz klepania graczy i potworow lubisz explorowac mapy to gw2 ma bardzo przyjemna funkcje progresu. Kazda mapka ma rozne punkty do odkrycia, a co najlepsze dostajesz za to przysłowiowego expa i dzieki odkrywaniu mapy wbijasz poziomy postaci, wiec levelowanie nie ogranicza sie do samego bicia mobkow czy przechodzeniu głównego wątku fabularnego + jak ukończysz jakas mape na 100% to dostajesz skrzynkę z losowymi nagrodami.

Gra daje duzo frajdy, no i podstawka jest darmowa wiec bez placenia mozesz sie przekonać

Kolega prawdę mówi, teraz to już lepiej poczekać tych parę dni i spróbować.

Swoją drogą, to tam wątki fabularne nie dają tyle expa, żeby na nich lvlować. Robienie mapek na 100% daje dużo satysfakcji. Coś jak układanie puzzli, gdzie po kolei widać efekt na ogólnej mapie kiedy się ją odkrywa.

Gloria Victis za jakieś 20 zł jest teraz, non-target

Może coś podobnego do mu online, a graficznie jak metin2. Darmowe. Możesz dołączyć do discorda :stuck_out_tongue:
Tutaj filmy z bossów.


Nowa duża aktualizacja się zbliża. Proponuję serię ArcheAge.