Poszukuję MMO z party dla dużej ilości osób

Cześć. Czy zna ktoś może jakąś grę (najlepiej mmo, ale może być ew. jakiś survival albo cokolwiek), w której cały content można rozgrywać w więcej osób tak jak np. w tibii? Żeby w drużynie było więcej niż 4-5 osób? Tylko że akurat tibia moim znajomym kompletnie nie przypadła do gustu i szukam czegoś innego.

albion online może? pkować mozecie w stadzie a i do pve na jakies dungeony bez problemu 7-8 osob czy avalony w 10. a no i polecam luźną i casualową gildie solar guards :slight_smile:
https://albiononline.com/pl

Forsaken World

W Albionie zazwyczaj biegasz w grupach kilku osobowych. Gra jest bardzo silnie nastawiona na współpracę. Gankujesz w grupach nawet 50 osobowych, a wojny frakcyjne to mass pvp 500vs500 typa xd

Myślałem kiedyś o Albionie, ale boli mnie, że w tych najlepszych strefach można stracić cały ekwipunek :confused: Aczkolwiek można spróbować :wink:

Co do Forsaken World to wygląda bardzo staro. No i nie mogę znaleźć żadnych informacji na temat endgame, więc w zasadzie nie wiem czy jest jakiś wymagający content pve czy coś w tym rodzaju…

W porównaniu do innych gier w Albionie gracze nie przywiązują się do swojego setu, biegają zazwyczaj w średnio drogim ubraniu. Dlatego niektórym ciężko podejść do tytułu gdzie traci się ekwipunek bo są przyzwyczajeni do wielogodzinnego ulepszania go jak jest w innych grach. Tutaj natomiast nosisz to na co Cię stać i co Cie nię zaboli po śmierci. Ot taka specyfika gry.

w World of Warcraft Party są od 5 do nawet 40 osób, Raidy od 10 do 25 itd itd

Gloria victis, są party na wojnach po 100+ osób po jednej z trzech stron barykad. Pozdro