[Fenrirr] Gloria Victis

Gloria victis.

Bardzo skillsowa gierka, mało grindu pve dobra dla casuali i dla hardkorowych graczy. Polska gra, jest co robić. Pvp opiera sie na skillsach, jak ktoś ogarnia pvp to może rozwalić drewnianym mieczem gracza z top setem.
Looting podobny jak w albionie, duże bitwy, zero magii trochę takie połączenie gothica z mount&blade. Gra sporo polaków a moja gildia posiada najlepszych pvpkerów w grzę.

Zapraszam chętnych, pozdro :wink:

/Ismir

1lajk

bump

Nie polecam , grupa gimnazjalistów z wybujałym ego i bez szacunku do nikogo .
Potrafią tylko obrażać innych na czacie i chwalić się długością swojego e-penisa .

3lajki

XD widzimy tutaj przykład płaczka który albo to dostał loota któryś to kolejny raz i boli go dupa a poza tym to czat między nacyjny jest cenzurowany żeby nie dochodziło właśnie do takich sytuacji(pewnie jakiś DS z innego mmo co był ruchany na bossach i teraz płacze oj małe toxicki) Podaj swój prawdziwy nick w grze to będę wiedział kogo mocniej lootowac

Dzieki za promo, nie znize sie do twojego poziomu a podobno potrafie tylko obrazac innych.
Pozdro :smiley:

Byłem u was 2 tyg. i to mi wystarczy żeby wyrobić o was opinie .
Szkoda mi tylko nowych graczy którzy do was dołączą bo pobyt u was skutecznie zniechęca do dalszej gry .

2lajki

Popieram opinie od StanekCR , mange i jego koledzy z discorda to jacyś gimnazjaliści bez szacunku dla innych , nie polecam tej grupy do gry bo sama gra jest epicka ale ci ludzie potrafią tylko zniechęcić do niej .

StanekCR nie jest płaczkiem tylko osobą która została przez was źle potraktowana , ja też zresztą dlatego popieram jego opinie a co do lootowania to nie bądź taki cwany bo sam nie raz na pewno byłeś bity na pvp

Konkurencja widzę aktywna xD

1lajk

Podajcie Prawdziwe Nicki jakimi u nas byliscie a nie jakies popierdolki anonimy XD 2tygodnie pewnie ani razu na dc nie wbiles i nic od siebie zero zaangazowania 100%

To normalne, ze jest rotacja w grze i Ci ktorzy sie nie nadaja sa usuwani wiec to pewnie jedni z tych co zostali wyrzuceni za bycie retardem :smiley:

btw. fajne multi nawet błędy interpunkcyjne są “identyczne” :smiley:

1lajk

A to ciekawe. Wiem tyle ze Fenrrir ma respect od innych. Dobze walcza i nie mysle zeby rekrutowali placzkow. W sumie to jasne, albo pan dostal oklep, albo pan zostal wywalony z gildy za cos. Raczej to pierwsze. Jesli ludzie maja do nich szacunek i to na dodatek wiekszosc to cos tu w tym nazekaniu jest nie tak. Tak czy innaczej prawda wyjdzie najaw.

2lajki

Ty wiesz że mają respect a ja wiem że go nie mają . I jedyny argument jaki macie " to napewno dostał oklep i teraz płacze" jest żałosny bo tu nie chodzi o gre a o zachowanie i kulture ( w waszym przypadku jej brak ) .
Sam opuściłem waszą pseudo-gildie bo byłem zażenowany poziomen niektórych osób a że w prawdziwym życiu trzymam się od takich ludzi z dala to i w grze nie zamierzam z nimi grać . Zobaczymy za parę miesięcy jak się będzie trzymać wasza gildia bo jak wiadomo Karma zawsze wraca i do was też wróci .

1lajk

XDDDDDDD hahaha dobre

To jakis juz trolling jest xD

Czlowieku. Jesli masz jakis niesmak to gildy to rozumie. Sa roznie ludzie, rozne charaktery i nie zawsze kazdy pasuje to grupy ludzi. Ale jesli ty mi bedziesz wciskal kit ze Fenrrir niema respektu to z skad masz te informacje? Przeciez ci mowie ze maja i nie strzelam se tego tak po prostu. Posluguj sie faktami a nie tym ze zal ci w dupe sciska bo ci cos tam z nimi nie wyszlo. Potrafia walczyc, so na to dowody. Chodzi o to ze jesli jest sie dziadowska gilda bez discypliny to zadnych osiagniec sie nie bedzie maialo a oni je maja. Jesli szukasz gildy bez dyscypliny, niewiem moze jakies sa tam ze srodowiska LGBT czy cos gdzie robia co chca. Wiec powiem tak ze ciezko jest wierzyc w to ze sa tacy slabi jak ty to prezentujesz kiedy osiagniecia sa a z siebie po prostu robisz jakas pierdole co lata i skarzy mamie. Miales zgrzyt z nimi, to zrozumiale ale po co odrazu pokazywac paluchem? Jak sie ci cos nie podoba to masz prawa odejsc i znalesc swoja droge. Mowisz o karmie ale to “nie” jest jednokierunkowa uliczka ale dwukierunkowa, Ktos sie dowie kim jestes, kim grasz i spierdzieli ci zabawe w tej grze. A jak dostaniesz status “frajera” to cie nikt nie przyjmnie. A wiec przypominam grzrecznie ze madrzej jest odejsc i znalesc se gniazdo gdzie bedziesz zadwolony niz wjerzdzac na forum i opowiadac jakies basnie dla dzieci, no hyba ze jestes Mr. Rogers to wtedy moge te slowa wycofac.

Wasz płacz tylko potwierdza nasz sukces :wink:

1lajk

Po 1 mange myślisz że StanekCR to ja zgłoś nasze konta przekonasz się że nie po 2 sam udowadniasz że twój i twoich kolegów poziom jest niższy niż klasa podstawowa bo zamiast wyjaśnić sprawę obrażasz i ciągle piszesz że ja ci Stanek nie umiemy grać po 3 sukcesu to ty i twoi koledzy nie zobaczycie bo nie wiecie jak prowadzić gildię .

P.S Dobra gildia to taka która scala a nie rozdziela i tworzy jakieś rotacje z dupy wzięte …

Obrazasz teraz ludzi i mi zarzucasz obrazanie, sprawdzilem twoj profil na tym forum jestes krzykaczem, nie mamy czego wyjasniac. Jakbys podal nick, co sie stalo i dlaczego odszedles i kim jestes to moze bym zrozumial, ale to jest multikonto, identyczne bledy. Smieszy mnie fakt, ze musiales na jakies forum przyjsc sie wyplakac. Dobra gildia jest dobra jak sa dobrzy gracze. Ja poprostu odzielam ziarna o od plew, nie przypominam sobie nawet zeby ktos odszedl z wlasnej woli wiec mam to gdzies. Nikt znaczacy nie odszedl, gildia dalej jest silna a Ty jestes jakims anonimowym placzkiem. Niby nie wiemy jak prowadzic gildie a jestesmy najmocniejsza gildia w tej grze wiec troche smiechlem. To moja ostatnia odpowiedz.

P.S DZIĘKI ZA PROMO I DOBRZE, ŻE CIE NIE MA Z NAMI W GILDII, BO JAK PRZECZYTALEM TWOJE POSTY TO KAMIEN SPADL Z SERCA ;D

2lajki

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem i mi pokaż gdzie napisałem że są słabi ? Albo że nie umieją walczyć ? Nic takiego nie pisałem a ty wymyślasz jakieś kłamstwa i mnie oczerniasz bez podstaw a co do respectu to gram w ismirach i widzę co ludzie na czacie piszą . I żal mi dupy nie ściska bo nie mam czego żałować , wyraziłem swoje zdanie na temat tej gildi bo mam do tego prawo a jak tobie się to nie podoba przydu***ie Mange to twój problem .
A ty Mange pokazałeś dziś na disco GV że sodówa ci już totalnie odwaliła i powinieneś się udać do psychiatry na badania bo to tylko jest tylko gra a ty wyzywasz innych i wymyślasz kłamstwa z czterech liter żeby pokazać że racja jest po twojej stronie . A najlepsze jest to że i tak nikt nie wierzy w to co piszesz .

1lajk